• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Te ajo zone po , ok kuptoj nese jane dyqane, por ambiente banimi
Me duket absurde per realitetin tone :)
 
Kaja nonen don bosko 1500

kush e di sa paska shku m2 ke rolling hills

Nje vile fillon nga 450 mije euro e deri ne 1-3 milion euro. Gjithmone varet nga metrat dhe benifite te tjera si pishina etj. Ajo qe nuk dini eshte se duhet te paguash dhe shuma te medha per mirmbajtje qe fillon nga 300 euro muaji e deri ne 2000 euro.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nje vile fillon nga 450 mije euro e deri ne 1-3 milion euro. Gjithmone varet nga metrat dhe benifite te tjera si pishina etj. Ajo qe nuk dini eshte se duhet te paguash dhe shuma te medha per mirmbajtje qe fillon nga 300 euro muaji e deri ne 2000 euro.
Kush tha qe se dime?
Por flet per rezidenca , dhe kam nje liste sa eshte kosto per cdo vile persa i takon mirembajtjes
ideja eshte se per zonen e Don Boskos dhe per nje apartament , eshte cmim i paarsyetueshem
 
Kush tha qe se dime?
Por flet per rezidenca , dhe kam nje liste sa eshte kosto per cdo vile persa i takon mirembajtjes
ideja eshte se per zonen e Don Boskos dhe per nje apartament , eshte cmim i paarsyetueshem

Ne shqiperi te gjitha cmimet jane jo te arsyetuara.
Nje i afermi im ka blere shtepi private ne amerike dhe e ka blere per 650 mije dollare. Sigurisht qe atje kane taksa banese etj me cmime te larta por qe justifikohen dhe me rrogat e larta. Ndersa ktu ke ne eshte paradoks i madh.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Ne shqiperi te gjitha cmimet jane jo te arsyetuara.
Nje i afermi im ka blere shtepi private ne amerike dhe e ka blere per 650 mije dollare. Sigurisht qe atje kane taksa banese etj me cmime te larta por qe justifikohen dhe me rrogat e larta. Ndersa ktu ke ne eshte paradoks i madh.
Edhe kjo ishte e ditur , sna the ndonje gje re
Si real estate cfare parashikimi shihet ne treg, do kete ulje apo ngritje?
 
Edhe kjo ishte e ditur , sna the ndonje gje re
Si real estate cfare parashikimi shihet ne treg, do kete ulje apo ngritje?

Ulje ne tregun tone ka pasur vetem ne krizen ekonomike botrore te 2009. Nuk parashikoj ulje te cmimeve po as rritjen e tyre. Mendoj se do kete ulje dhe ngritje te vogla te cmimeve por jo me diferenca te medha. Ajo qe vihet re eshte qe njerzit preferojn qe ti largohen qytetit drejt periferive.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top