• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje

boy_vip

Antarë
A do i ndaloni kto aop nga provokimet se behemi ne userat gjithmon te keqij kto bejn si drejtora e ne marim kritikat nuk i beni ndonjeher llafe ktyre ju ose merni masa ose edhe un do filloi te mborhem nga intrigave te aop-ave
[10:09:05] <+boy`vip> o sop
[10:09:08] <+boy`vip> ca jan kto aop
[10:09:11] <+boy`vip> që provokojn
[10:09:13] <+boy`vip> njerzit
[10:09:14] <@Desperado> ca ka boy`vip
[10:09:16] <+boy`vip> mer?
[10:09:29] <+boy`vip> [10:02:40] <@Romina> te pyeta dicka ore vipi
[10:09:39] <+boy`vip> [10:02:47] <boy`vip> Romina ca do fol ne pv
[10:09:44] <+boy`vip> [10:02:55] <@Romina> per ankesen e vockel ?
[10:09:52] <+boy`vip> [10:03:24] <@Romina> dua te di a more pergjigje !!!
[10:09:52] <+boy`vip> [10:03:28] <@Romina> kete ka
[10:09:59] <+boy`vip> [10:03:45] <boy`vip> Romina është pun per mu nese mar a jo pergjigje te hy gje ne xhep ty?
[10:10:05] <+boy`vip> [10:04:04] <@Romina> është disi dhe puna ime
[10:10:12] <+boy`vip> [10:04:20] <boy`vip> Romina pyt sop-at per info :D
[10:10:18] <+boy`vip> [10:04:21] <@Romina> te reagoj po që se jam ne faj
[10:10:23] <+boy`vip> [10:04:31] <@Romina> tet kerkoj falje publikisht
[10:10:27] <@Romina> po pra
[10:10:31] <+boy`vip> [10:04:38] <@Romina> se ka dy rruge
[10:10:31] <+boy`vip> [10:04:42] <@Romina> o tet kerkoj falje
[10:10:31] <+boy`vip> [10:04:42] * Hyri: DY (javauser@1B0098A0.354DA25C.F2B0CD48.IP)
[10:10:31] <+boy`vip> [10:04:46] <@Romina> o te ta heq +v prape
[10:10:33] <@Romina> dua tet kerkoj falje
[10:10:40] <+boy`vip> [10:04:52] <@Romina> kur ta shoh te arsyeshme
[10:10:50] <+boy`vip> [10:05:35] <boy`vip> Romina ske aq pesh ti me mheq + mu
[10:10:50] <+boy`vip> [10:05:36] <boy`vip> :)
[10:10:50] <+boy`vip> [10:05:42] <@Romina> e pe peshen time
[10:10:50] <+boy`vip> [10:05:48] <@Romina> djalosh bukurosh
[10:10:50] <+Pazzini> po aman ci keni
[10:11:02] <+boy`vip> [10:05:52] <@Romina> ta tregova peshen
[10:11:11] <+boy`vip> [10:06:26] <boy`vip> Romina mo mbo mu perr verr kot mo na acaro
[10:11:11] <+boy`vip> [10:06:27] <boy`vip> me mjes
[10:11:20] <+Pazzini> boy`vip
[10:11:24] <+Pazzini> mos u bej fmi re
[10:11:28] <+boy`vip> [10:06:57] <@Romina> boy vip e di car bej me acarimin tend ?
[10:11:39] <@Desperado> boy`vip
[10:11:46] <+boy`vip> [10:07:11] * Hyri: xyz-m (Music2@BCE64966.A1287495.F2B0CD48.IP)
[10:11:46] <+boy`vip> [10:07:12] <@Romina> e shumzoj me 0
[10:11:46] <+boy`vip> [10:07:16] * Hyri: edi (Mibbit@1615077E.43ABFDC6.F2B0CD48.IP)
[10:11:46] <+boy`vip> [10:07:19] * Hyri: mib_vx63s3 (Mibbit@Chat-533DE65E.adslplus.ch)
[10:11:46] <+boy`vip> [10:07:20] <@Romina> hahahahah
[10:11:46] <+boy`vip> [10:07:23] * Hyri: M_41 (Simaptiku_@3934847F.B19F059A.F2B0CD48.IP)
[10:11:46] <+boy`vip> [10:07:24] <@Romina> u acaroke ti
[10:11:46] <+boy`vip> [10:07:28] <@Romina> dhe mu prish gjiza mua
[10:11:46] <+boy`vip> [10:07:30] <boy`vip> rri pra urt
[10:11:52] <+Pazzini> bohh
[10:11:55] * +Pazzini (Love@You.Never.Asked.So.I.Never.Told) Doli (parting...)
[10:12:00] <+boy`vip> Pazzini ca fmije mer npik te mjesit gerr verr
[10:12:00] <@Desperado> boy`vip
[10:12:10] <@Desperado> gjona te vogla kto që zgjidhen
[10:12:15] <@Desperado> ska pse bohet me kaq buj
[10:12:27] <@Desperado> ajo tu ka tregu e gatshme te kerkoj falje
[10:12:34] <@Desperado> nqfts është fajtore.
[10:12:36] <+boy`vip> u bo kjo me 2 dit acc mtrego mu + -
[10:12:48] <+boy`vip> o tono falje me ironi me lale
[10:12:55] <+boy`vip> se sjena 2 vjec me na bo
[10:12:55] <@Desperado> ok pra tani te thash që jan gjera që zgjidhen
[10:12:59] <+boy`vip> kjo si e shkathet
[10:13:04] <@Desperado> boy`vip
[10:13:15] <@Desperado> zgjidhen kto muhabete, shpresoj te ngelet me kaq.
[10:13:25] <@Desperado> ok
[10:13:30] <+boy`vip> mire mire se i sdhidh un per her i pun
[10:13:31] <+boy`vip> me ket
[10:13:40] <+boy`vip> tu nejt heq + kot
[10:13:47] <+boy`vip> tani tvje tbo ene aktoren
[10:13:51] <@Desperado> ok se flas un me Romina
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Pershendetje

po re po je i pa fajshem ti se rri e rri pasaj si femit e lumtur fillon e shan me fllode tamam si femi e pasaj thuaj je i pa fajshem kur shani apo tallni lesht ju esht gjithcka ok pasaj kur jua kthejn tj filloni keshu e ashu me hankesat pa le ti kapesh dhe me femrat e i thua vetes burr që merresh me femrat pfffffffffffff
 

boy_vip

Antarë
Titulli: Pershendetje

o julo ju sdini mer se keni i acc ne dor un Fola me vagabondin ene spo luja mo njeri po sdoni me tmir ju jeni msu me u sha sju rrihet ju ka bo e shamja si buka që hani
 

boy_vip

Antarë
Titulli: Pershendetje

a do meret njeri me ket se mu ka njit si rrodhe
* boy`vip slaps Princ-Hamburg Smack My B!tch Up.
* _i_embeli_ slaps KaTuRi around a bit with a large trout
* Retrieving #Shqiperia modes...
* boy`vip slaps _i_embeli_ Smack My B!tch Up.
<Romina> @ ؛؛ boy`vip ؛؛ : - kujdes fjalorin ne main !!!
* i-martuari_hoot has quit IRC (Mirupafshim!)
<boy`vip> Romina ca fjalori?
<Romina> @ ؛؛ boy`vip ؛؛ : - kujdes fjalorin ne main !!!
<Romina> po e perserite do marresh ban !
[09:20] ***Hyri: edi (Tiranachat@60E34EAD.6A59A3D7.DA3CF0A4.IP)
<boy`vip> ca fjalori je tu thon?
[09:20] ***Hyri: Betina (javauser@C62A68D0.1C529716.424A33DC.IP)
<katunari> romina
* _i_embeli_ slaps boy`vip around a bit with a large trout
<katunari> tkom si yll
<Romina> kaq thash une
<edi> hii
* Alb51663 has quit IRC (Mirupafshim!)
<boy`vip> Romina ti presion mu?
<katunari> shyqyr që ke qene ti
<Romina> bye bye djaloshi vip
* djali_keq has quit IRC (Ping timeout)
 

Romina87

Antarë i ri
Titulli: Pershendetje

[09:19] * boy`vip slaps _i_embeli_ Smack My B!tch Up.

kete lexova ne main .

<Romina> @ ؛؛ boy`vip ؛؛ : - kujdes fjalorin ne main !!!

dhe te bera verejtje.

Te duket normal ty fjala B!tch ???

Mua aspak .
 
Top