• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje !

rOOx

Antarë i ri
Se pari se kom Qef Me Ja Nis Ktu Me Ankesa e gjera jan te lodhshme te hapesh syt perdit ktej me pa a ka ardh pergjigje po desha me dit ...
ka nja 2 muj ju tek netadmin.albnetwork.net z. mafia me i fut suspend nick tim per arsye floodesh . E zejme se athere u bon kto floode .. Po sot Askush se vret menjen se o blloku ai nick .. ti Lejme Teorit o Cunat .. E lagu se lagu ... A Ka mundesi me ma liru nick ?


Me rrespekt dhe dashuri(te sinqert fare e dini ju :p ) rOOx-aL
 

AlbTeam

Antar Aktiv
Titulli: Pershendetje !

Persh R00x

pak ashum nick nese esh ber suspend dmth netadmini ka pasur arsye po megjithate ketu dote merni pergjigjen e duhur nga netadmini që ju ka blloku nick keshtu që duroni pak der sate jet online :hi:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershendetje !

kam edhe une 1 ankese, dhe është vertet irrituese që @ sillen ne menyre shume te paedukate dhe flasin me presione,

Nick Xixa , sonte me vuri ban sonte, sic duket është keqkuptuar :S

gjithsesi hyra ne ndihme që te sqarohesha me te dhe aty jane shume agresive dhe vulgare, jo vetem që nuk u sqarua gje por edhe me nxorren nga dhoma.

kam vene re edhe ne main që @ sillen shume pa edukate, gjithashtu shoqerine e tyre e lene te ofendojne.

Gjithsesi desha te sqarohem me Bosin që a është ne dijeni per k'to tipa/e ? që mos te lodhemi kot pa lidhje .

Flm dhe kalofshi kendshem,
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Titulli: Pershendetje !

kam edhe une 1 ankese, dhe është vertet irrituese që @ sillen ne menyre shume te paedukate dhe flasin me presione,

Nick Xixa , sonte me vuri ban sonte, sic duket është keqkuptuar :S

gjithsesi hyra ne ndihme që te sqarohesha me te dhe aty jane shume agresive dhe vulgare, jo vetem që nuk u sqarua gje por edhe me nxorren nga dhoma.

kam vene re edhe ne main që @ sillen shume pa edukate, gjithashtu shoqerine e tyre e lene te ofendojne.

Gjithsesi desha te sqarohem me Bosin që a është ne dijeni per k'to tipa/e ? që mos te lodhemi kot pa lidhje .

Flm dhe kalofshi kendshem,
Persh Zana per sa i perket ankesave te tua do rishikohen nga personat e duhur te cilet mbulojn ate sektor ne chat,dhe do merren masa nese ti ose dikush tjeter servir dicka te shrkuar dhe te ndodhur e jo vetem te then nga ty.per sa i perket boss ketu ska boss jan një grup djemsh te ciltet merren me administrimin e ketij networku flm.klm
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershendetje !

Ah ok , Nuk e dija që u dashkan fakte me i hudh k'tu, do e kem parasysh per here tjeter flm per sqarimin gjithsesi,

Kalofshi kendshem,
 
Top