• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Denisifr

Antarë i ri
Ne radh te par ju uroj te jeni mir...mbas shum vitesh qe jam shkeputur nga chati edhe hy mbas nje kohe shum te gjate JULIANI IT nuk nguron te bej akill pa piken e lidhjes isha duke fole me alfa-5 ne prv dhe me redblack...vetem kur e shikoj veten jasht serverit...do tju lutesha shum MA SHPJEGON DOT NJERI KETE GJE??


[23:51:01] [NOTICE AlbTeam.Fajtori.Com]: *** You are banned from AlbTeam ( si soqe dor nje her more hu JULIAN_IT §©®î‏t)
[23:51:01] Closing Link: DENISI^FR[ppp-pp-pp-p-ppp.home.otenet.gr] (User has been banned from AlbTeam ( si soqe dor nje her more hu JULIAN_IT §©®î‏t))
[23:51:01] I shkëputur nga serveri.

Ju Uroj Gjith Te Mirat!!

Me Rrespekt DENISI^FR!!
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top