• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje!

Imp4cT

Not Serious Member
Te vetmen lule virtuale qe kisha e qe e ujisja cdo mengjes ma keputi Frank shpifsi. :p

Qe atehere me ka ngelur vetem vazoja e saj bosh dhe kujtimi saj qe sme iken nga mendja.

Te shplafte panuklla ce ke kete emer? :D
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Nev moj e mira nev....hajde perqaputhemi bashke se ne jemi stoike, te tjeret jane kalimtare e tranzitor moj xhane lol
 

Zana1

Braveheart
Te pakten kur te prezantoheni , beni edhe nje bashkengjitje qe te jemi ne dijeni . loool
 
Last edited by a moderator:

Imp4cT

Not Serious Member
ZuZana cfare bashkangjitje do?

E kam te veshtire ta kuptoj kete shqipen tende alla "deshmitaret e jehovait" nga India qe vijne ndajne libra ketu ne Shqiperi. :p

Behu me e qarte cfare do e leri aludimet, nuk me ka sjell Moni ketu dhe nuk eshte se e njof shume Monin drejte me thene.
Me 2 anetaret e tjere njihem nga nje forum tjeter.
 

Zana1

Braveheart
Si fillim emrin e kam kshu sic e shikon/lexon.... pastaj hajde e merru me Shqipen time ... se dyti kerkesen e bera ne postimin # 25 , qe ti evitojme ferkimet e grricjet , jo per gje .

Pra prezantohuni qarte bashke me tufen, mos u hiqni si te rinj - rinj pa lidhje. Lool
 

Imp4cT

Not Serious Member
Une ne kete forum jam i ri.

Nuk ta mbush dot mendjen gjithsesi, je e lire te mendosh cte duash.
 

Zana1

Braveheart
Ti i ri mund te jesh , por njihke gjysmen e forumit/anetareve ... loool

Mjafton te kuptosh kaq, e mos te jesh edhe aq i ri .
 

Imp4cT

Not Serious Member
Ti i ri mund te jesh , por njihke gjysmen e forumit/anetareve ... loool

Mjafton te kuptosh kaq, e mos te jesh edhe aq i ri .
E kam shkruajtur me larte qe 2 3 anetare i njoh nga nje forum tjeter.
Apo ta them dhe iher anglisht? lol
 

Zana1

Braveheart
E kam shkruajtur me larte qe 2 3 anetare i njoh nga nje forum tjeter.
Apo ta them dhe iher anglisht? lol
Boh ... ti u more duke sulmuar Shqipen time, por ti qenke zero per veten tende ... c'fare nuk kuptove ne postimin tim me lart ? per k'te bashkengjitje e kisha fjalen. Jo jam i ri, e k'tej njeh gjysmen .. lool
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Arela,robi qe eshte rob i mire,nuk hy i here ne dy muaj. :p

Gezuar 2019 njehere si fillim.
E si mbarim diskutimi. :p
Duku me shpesh ktej vajze. Perqafime! :)
Hhahaahahahah te puth fort!
U duka andej une e ngela pa u dukur ktej :p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Te vetmen lule virtuale qe kisha e qe e ujisja cdo mengjes ma keputi Frank shpifsi. :p

Qe atehere me ka ngelur vetem vazoja e saj bosh dhe kujtimi saj qe sme iken nga mendja.

Te shplafte panuklla ce ke kete emer? :D
E kam mer ne kohe adoleshence kte :p
Me marrc te keqen :p
 
Top