• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetjeee

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Siera

Antar Aktiv
Mire se ju gjeta.
Meqenese kushti i pranimit ishte se duhej ta merrnin vesh te gjithe per ardhjen time, atehere
Un jam Siera, , vendodhja... nuk kam lokacion stabel, :)
izolimi me solli ne FV.AL, uroj te jem e mirepritur ;)
 

Frank

The S of all F.
He me mo serio?
Nuk eshte kusht, eshte mase paraprake per mbrojtjen e ktij mediumi me vasheza te bukra e djelm te ri nga mendjet e prishura Niçiane dhe Frojdiane 😜

Mire se na erdhe!
 

Frank

The S of all F.
Dhe sic thote i madhi Niçe: Gjithmonë ka nga pak çmenduri në dashuri. Dhe gjithmonë ka nga pak arsye në çmenduri.

Ja welcome!
Une kam fiksim te voglin, kte te madhin e gezofsh çepellse 🤣🤣🤣
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Mire se ju gjeta.
Meqenese kushti i pranimit ishte se duhej ta merrnin vesh te gjithe per ardhjen time, atehere
Un jam Siera, , vendodhja... nuk kam lokacion stabel, :)
izolimi me solli ne FV.AL, uroj te jem e mirepritur ;)
Mire se erdhe :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top