• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetjeee

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NGU

Wild child full of grace 💫
Mire se na erdhe, kalofsh bukur:D
 

Arditi0007

Love&Love
@Siera welcome
Keshille : mos u tremb nga komentet tona se llafe I kemi se thelle thelle por shume thelle jemi si shpirt te gjithe ,njerez te mire.
Mire se ju gjeta.
Meqenese kushti i pranimit ishte se duhej ta merrnin vesh te gjithe per ardhjen time, atehere
Un jam Siera, , vendodhja... nuk kam lokacion stabel, :)
izolimi me solli ne FV.AL, uroj te jem e mirepritur ;)

Simbas mendimit tim, ke bere shume mire qe ke ardhur.

Mire se me gjete dhe kalofsh bukur ne mesin tone.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se ke ardhe
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Mire se ju gjeta.
Meqenese kushti i pranimit ishte se duhej ta merrnin vesh te gjithe per ardhjen time, atehere
Un jam Siera, , vendodhja... nuk kam lokacion stabel, :)
izolimi me solli ne FV.AL, uroj te jem e mirepritur ;)
Izolimi tashi? I bjen te jesh e prekur sepse izolimi mbaroj gjithandeja!!! Mire se erdhe tshkume e mire ardhsh prap
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top