• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetjeee

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
E paskeni tramaksur Sierën.

Hajd mirësenavjen.
 

Delirium

No description ...
E paskeni tramaksur Sierën.

Hajd mirësenavjen.
Kur erdh , kur iku 😀

20200730_131700.jpg
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Mirese ju gjeta :)

(ku eshte "Like" ketu, t'ju sajdis pak)
Forum i ngaterruar qe jeni :sneaky::):giggle:
Përshëndetje nga Zimbabwe 😜
Sierra Leone 😜

Mirëserdhe ✌️
P.S forumi mo i mirë që ke për të gjet!!!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mire se erdhe Siera Leone 😊
Qar behet andej?
 

Siera

Antar Aktiv
nuk te ngjajne te gjithe ty, mos u ngaterro
jam e pergjegjeshme me kalamajt ;) ndryshe nga ty qe e paske sport argetimi
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
nuk te ngjajne te gjithe ty, mos u ngaterro
jam e pergjegjeshme me kalamajt ;) ndryshe nga ty qe e paske sport argetimi

llafe ka mi zemra te betohem un qe Eshte cun dukat leje ca thot.:p
Nuk e di a te kam uru Po Po ta them prape
Mire se vjen e kalofsh bukur .:))
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Mire se ju gjeta.
Meqenese kushti i pranimit ishte se duhej ta merrnin vesh te gjithe per ardhjen time, atehere
Un jam Siera, , vendodhja... nuk kam lokacion stabel, :)
izolimi me solli ne FV.AL, uroj te jem e mirepritur ;)


Mire se erdhe, uroj te kalosh mire...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top