• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershkruani anetarin siper me ane te nje kafshe.

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
Secili nga ne , anetarin siper do e pershkruajme me nje kafshe....
Meqense skam une asnje siper ,e vazhdoni ju lojen :) .
 
iiiiii ca zhgenjimi te mendosh qe prinderit e tu nuk kane bere tashuri te te sjellin ne jete ty :p lool

Peshk i kuq pra lol

Ike shume thelle beso.. freno çik zog inkubatori ishe ti,dhe pyet nje her andej nga ty ca ka ndodhur.

Hibride
 
kete do e punesoj roje ke dera ke ankesat e popullit lool

sa te shofin ket sdo shkele me njeri lool lool

Ooo brrinjaaaa JQJ po me lotojn syt..

Ky punon tek Yura ne Fier,e ka nje shoku im i ngusht ne Patronazh po ben si drejtor,Administrat dhe ne fund fare elektriçist esht.. ben si drejtor.. :D

Ti gjej terezin vetes nje dit te bukur do ta sjell lajv from Fieri madafakaz 😂😂😂😂
 
Ooo brrinjaaaa JQJ po me lotojn syt..

Ky punon tek Yura ne Fier,e ka nje shoku im i ngusht ne Patronazh po ben si drejtor,Administrat dhe ne fund fare elektriçist esht.. ben si drejtor.. :D

Ti gjej terezin vetes nje dit te bukur do ta sjell lajv from Fieri madafakaz 😂😂😂😂

cta dua per hudher mos me marrin me sysh lool
 
Private conversations
Help Users
    Top