Pesë shenjat e horoskopit që gënjejnë në mënyrë të shkëlqyer

-640-0-60c61edc90002.jpg
Le të jemi të sinqertë, të gjithë gënjejmë herë pas here. Ne përpiqemi të bëjmë përshtypje për të tjerët, për t'u pëlqyer ose për të mos mërzitur dikë. Sido që të jetë, e vërteta është se të gjithë kemi gënjyer të paktën një herë në jetën tonë.

Gjithashtu është e vërtetë që disa njerëz gënjejnë më shumë se të tjerët dhe kjo në një farë mënyre mund të jetë për shkak të hartës së tyre astrologjike.


Akrepi

Si një nga shenjat më manipuluese dhe mashtruese, prania e akrepit në listë nuk është për t'u habitur.

Kur bëhet fjalë për gënjeshtra, akrepi është aq i mirë sa që ndonjëherë harron se ku fillon e vërteta dhe ku imagjinata.

Binjakët

Ata mund të mos na mashtrojnë aq shumë sa akrepat, por binjakët gjithashtu mund të jenë mjaft manipulues, ndërsa janë gënjeshtarë shumë të mirë.

Peshqit(ka i çik, vene , vene rrejne, jo si keto shenjat e tjera)?

Një tjetër shenjë me imagjinatë dhe talent të madh në gënjeshtra janë peshqit. Peshqit janë në gjendje t’i përmbysin gjërat me gënjeshtrat e tyre, në mënyrë që të marrin atë që duan.

Peshorja


Peshorja gënjen për të shmangur vërejtjet. Sidoqoftë, është e vështirë për ta të kujtojnë sa gënjeshtra kanë thënë dhe çfarë historish kanë bërë, megjithëse mund të mendojnë për një gënjeshtër tjetër për të mbuluar ato të mëparshmet.

Ujori

Krijues, inovativ, pionier. Ujori është i zgjuar dhe ka një imagjinatë të shkëlqyer, të cilët e përdorin për gënjeshtrat e tyre. Ndryshe nga peshorja, ata gënjejnë për të mos lëndojnë të tjerët.

Lajmifundit.al
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
@Lauri Ca kan kto me akrepin

Heeeee
Pickoi me fort se akoma skan mesuar si duhet te flasin per ju ?
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Ja pra kur të biejnë në qafë pa të drejtë ?
Ti më thua pastaj pse ju shpon gomat e makinës njerzëve ?
Engjell jeni
Engjell me brina ? ???
Prishi dhe frenat po ta solli majt hundes
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Po ne edhe kur genjejme , themi te verteten?
Nuk i perkasim asaj liste?

Po te korigjoj...
Themi te verteten dhe pastaj i shtojme nje: po boja shaka

Dhe kur sduam ta themi, na e lexon ne sy, ne faqe, ne ze, nga ngjyra e lekures qe ndryshon ?
Thuj qe po rrej po deshe
Te boj skaner un ahahhahahahah
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Edhe vendi i pare shkon perrrrrrrrrr

🦂🦂🦂

Sa cudi 🤣🤣🤕
 
Top