• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pija që na ndihmon për një kujtesë më të mirë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Për një kujtesë të shëndetshme dhe një përqëndrim të mirë është shumë e thjeshtë që të përdorni produkte që ju i bëni vetë. Një ndër to është pija me kakao, e cila ju ndihmon në përqendrim, nxit kujtesën dhe ul shtypjen e gjakut.Kjo është një pije e lehtë për tu përgatitur dhe nuk kërkon shumë kohë, për të realizuar këtë mjafto të keni katër përbërës si, qumështi i bademit, kakaos organikë, çokollatë e zezë dhe bimë stevia.

Për përgatitjen e saj nevojitet, 1 gotë qumësht të bademit, 1 lugë të çajit kakao, organike në pluhur, 2 lugë të çajit çokollatë të zezë kualitative. Sipas dëshirës kësaj recete mund ti shtoni dhe mjaltë.

Përfitimet që merren nga kjo pije e lehtë për tu bërë janë të shumta, kjo na ndihmon që ne të jemi më të kthellët më të qetë, na ndihmon me kujtesën dhe përqëndrimin e duhur.
/albeu.
 
Private conversations
Help Users
    Top