• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Piktor/e lind apo behesh?

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Lindën besoj dhe ndaj janë licetë e artit , për ta zhvilluar
 
Eshte pasion qe kerkon jo vetem fantazi dhe njefar teknike por dhe shum durim 😊

Sikur dhe...


Me mungon piktura.
Tani sikur kam frik te prek nje laps me dore...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Trashegohesh :p
 
Une kam studjuar historinë e artit ( ushtroj per kënaqësinë time ) nuk jam talent por artdashëse 😊në degën e pikturës .
Askush ka te drejte te percaktoj kush eshte talent dhe kush jo 😊
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Shemull kena ramoqin, ene ka lind po ene ka performu gjate kalimit te kohes. qe kur kapi krieministrine po performon doren me format e Covidit.. :p
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Askush ka te drejte te percaktoj kush eshte talent dhe kush jo 😊
I drejt mendimi juaj , por unë them që nuk jam në lartësinë e duhur të nje talenti në piktur, por historinë e artit kam qënë në maksimum në vlerisimin e profesorëve😊
 
I drejt mendimi juaj , por unë them që nuk jam në lartësinë e duhur të nje talenti në piktur, por historinë e artit kam qënë në maksimum në vlerisimin e profesorëve😊
Ate lejoja te tjerve ta gjykojne 🙂
Mos jii kaq shum autokritike.

Do me pelqente te shikoja ndonje gje po nuk e pate problem... kur te duash ti 😉
 

dangerous

Antarë i Respektuar
E lindur ,sigurisht duke e ushtruar ✏️mer vlerat e duhura .
.
Jam i një mendimi me juve., e njohë që lindin me talent dhe e ushtrojnë në kohen e lirë.
Po ta studiojnë merr siç duhet emrin piktorë.
Ka të bëjë edhe pak trashëgimija nga prindërit 😊
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Nuk behesh dot piktor, po s`pate disa neurone me te zhvilluara drejt asaj rruge.
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
.
Jam i një mendimi me juve., e njohë që lindin me talent dhe e ushtrojnë në kohen e lirë.
Po ta studiojnë merr siç duhet emrin piktorë.
Ka të bëjë edhe pak trashëgimija nga prindërit 😊
Po në disa raste është edhe trashëgimija edhe tre brezësh, por në penel✏️ si dhe në cdo lloj arti është i lindur 😊
 

MaYaDa

Don’t touch!
Normalisht lind dhe po nuk e pate pasion dicka se ben dot as se meson dot
Kshu esht dhe puna e piktures
 
Eshte eshte ket sja mohon dot njeri

Edi eshte artist ne shpirt dhe jashte tij lol

Por do shtoja po ishe piktor mund te jesh dhe kryeminister lol
Akademine e ka mbaruar ai, nuk e mohoj dot, por per mua edi eshte piktor aq sa jam une astronaut😝
 
Private conversations
Help Users
    Top