• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Piktor/e lind apo behesh?

Aman mire qe per pikture ka mbaruar Akademine.. po per politike kush e genjeu qe di te bej ?
Me te thene e kam por se di sa eshte e vertete.
Ai donte ta linte politiken por kur mori vesh qe lul 7×7=42 ishte kundershtar i tij ju prish mendja😝

Dhe mendoi-nqs luli ben per opozitar atehere une bej per kryeminister te perjetshem😂
 

Endrra

VIP
Me te thene e kam por se di sa eshte e vertete.
Ai donte ta linte politiken por kur mori vesh qe lul 7×7=42 ishte kundershtar i tij ju prish mendja😝

Dhe mendoi-nqs luli ben per opozitar atehere une bej per kryeminister te perjetshem😂
Ah thashe se e keni dhurate nga Tosi i nanos..si pinjoll i denje i tij .. nga shites ikonash me thonj te paprer ne kryeminister..Minister.. kryerar bashkije mjek e ku di une se xa tjeter 😝
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Lind, por edhe behesh! :)
 

NGU

Wild child full of grace đŸ’«
Cdo dhunti e njeriut eshte me te lindur, por nese e do shume dicka edhe mund ta fitosh gjate jetes me perpjekje :d
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Ka shume gjera ne jete,qe ne si kemi te lindura,por behemi. :p
ky osht vullneti,per momentin po pi kafe diku andej. ahhahahahaha
 
Private conversations
Help Users
    Top