• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Piloti i Obamës: Kam parë UFO!Një ndër pilotët më profesionalë në SHBA, Andrew Danziger, i cili ka pilotuar disa herë edhe avionin e presidentit amerikan Barack Obama, i është shtuar listës së atyre që pohojnë se jashtëtokësorët ekzistojnë.

Në një intervistë për ‘New York Daily News’ ai ka rrëfyer se është ndeshur me një objekt fluturues të paidentifikuar.

“Po fluturonim natën, në një mot të kthjellët, nga Kansasi në Iowa, kur një objekt i çuditshëm në formë sferike dhe i ndriçuar iu afrua dhe i qëndroi avionit presidencial në krah për afro 30 minuta.

Në ekranin e radarit nuk ishte shfaqur asgjë. As kullat e kontrollit apo aparaturat ushtarake nuk e kishin regjistruar praninë e tij.

Objekti fluturues u zhduk më pas sa hap e mbyll sytë”, ka rrëfyer Danziger.
dita
 
Titulli: Piloti i Obamës: Kam parë UFO!

Mos e ka fjalen per Obamen ky kur thote kam pare UFO? :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Piloti i Obamës: Kam parë UFO!

C'me bojn me qesh keta tipat qe shofin UFO. Harrojne qe sektori ushtarak eshte gjithmon 40 vjet para sektorit civil.
 
Top