• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pirun në organin mashkullor

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Mjekët në një spital në Australi kanë larguar një pirun metali me gjatësi prej 10 centimetrash nga penisi i një mashkulli.
Pacienti 70-vjeçar ishte paraqitur në spital duke u ankuar për gjakderdhje nga gjenitalet. Më pas ka pranuar se kishte vënë në ureter pirunin në mënyrë që të vetëkënaqej.

Megjithatë, përpjekja për kënaqësi i ka shkuar huq dhe është zëvendësuar me dhimbje të madhe.

Fillimisht, atij i kishte ardhur turp që të kërkonte ndihmë mjekësore, mirëpo nuk ka mundur ta durojë dhimbjen më shumë se 12 orë.

Piruni ka qenë aq thellë i futur në organin mashkullor, saqë mjekët nuk kanë mundur ta shohin me sy, porse e kanë lokalizuar përmes rëntgenit.

Më pas me metoda mjekësore kanë arritur ta largojnë dhe i moshuari është dërguar në shtëpi pa pasoja. /Telegrafi/

 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Titulli: Pirun në organin mashkullor

Un kenaqem vec kur e fus diku lol per kte pjesen tjeter spaskam ndegju ndonjeher duket si perralle nga e kaluara
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pirun në organin mashkullor

Pacienti 70-vjeçar ishte paraqitur në spital duke u ankuar për gjakderdhje nga gjenitalet. Më pas ka pranuar se kishte vënë në ureter pirunin në mënyrë që të vetëkënaqej.
Eh, i shkret plaku. I eshte rrit maraku k'to dite vere ama s'ja pranon takati kshu ka thane hajt ta forcoje pak me ca hekur ::cool::::cool:: Mire ka qe se ka betonizu e me i fut dhe ca armatura :vriveten:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Pirun në organin mashkullor

Sa terheqese ju duken shqiptareve budallalliqet...me ben pershtypje se vetem artikuj te tille lexoj neper faqet shqiptare. Nuk marrin noi liber edukativ aty, te mesojne noi gje por rrine lexojne budalliqe kot me kot.
 
Top