• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pishinat e ëndrrave, nuk është mëkat të ëndërrosh

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Pishinat e ëndrrave, nuk është mëkat të ëndërroshNuk është mëkat të ëndërrosh e kur bëhet fjalë për ndonjë shtëpi me pishinë, të bën mirë të largohesh pak nga realiteti.


Arkitektët na sjellin forma të ndryshme gjeometrike, por fjala kycce është luksi.

Në qytet apo në fshat, në kodër apo me pamje nga liqeni, nuk ka rëndësi: fantazia është në maksimum, sigurisht nëse ta lejon hapësira e kopshtit. Shihni galerinë! 

Hera

Antarë i Respektuar
1.1.jpg
 

Hera

Antarë i Respektuar
λήψης.jpeg
 

LoSsT

VIP
Disa prej tyre i paskan pershtat najs me peisazhin...
 

Aver

VIP
Kjo teme tani qe perfundoi sezoni eshte torture por nejse.

Kjo pishina dukej shume kendshem naten. Kishte me shume ngjyra por i fotografova vetem keto dy.
 

Delirium

No description ...
Fiks 🤣🤣🤣🤣
Jam per gjerat intime
Rendesi ka ti ndaj me njerez qe jan ne te njejtin dimension timin... me pelqen intimiteti dhe qetesia kur mbaroj show-n.
Nga nje ane mire e ke, sa me e vogel dhe ceket mundesisht se sdo rrezikosh jeten 🤪🤪
 
Private conversations
Help Users
    Top