• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

PMSBuddy kujdeset per marredheniet e tua me femrat.

lexoj

Antarë
Ekziston nje sherbim online qe te njofton kur te dashures, gruas apo shoqes tuaj i vjen “ai momenti i muajit”. Ato jane te irrituara (ndoshta dhe te padurueshme ) dhe meshkujt bejne mire te jene te paralajmeruar.


hdr.gif

Mjafton te regjistroheni, te shtoni femrat qe doni te gjurmoni dhe cdo gje eshte ne rregull. Ju do te njoftoheni para se “momenti i keq” te mberrije .

Per te shkuar tek faqja: PMSBuddy.com - The free online PMS reminder
-------------------------------------------
artikulli marre nga lexoj.com
 

Qendrimi Bossi

Antar Aktiv
Titulli: PMSBuddy kujdeset per marredheniet e tua me femrat.

Per Mendimi tim nene duhet kemi pune ma mire jeten ton si ragojem gjate kur takohemi nje doje femer a po shoqe ti Ragojemi si kkemi mardhjent por mardhjent me femer pak me ndrysh nedersa per mardhjente me shoqet pak me ndrysh keshtu mendoje une
ky eshte mendimi jemi personal
tung nga Qendrimi Bossi...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: PMSBuddy kujdeset per marredheniet e tua me femrat.

Ekziston nje sherbim online qe te njofton kur te dashures, gruas apo shoqes tuaj i vjen “ai momenti i muajit”. Ato jane te irrituara (ndoshta dhe te padurueshme ) dhe meshkujt bejne mire te jene te paralajmeruar.
Mjafton te regjistroheni, te shtoni femrat qe doni te gjurmoni dhe cdo gje eshte ne rregull. Ju do te njoftoheni para se “momenti i keq” te mberrije .

Per te shkuar tek faqja: PMSBuddy.com - The free online PMS reminder
-------------------------------------------
artikulli marre nga lexoj.com

hajde muhabet hajde :canna: qe kur kan filluar gocat te regjistrojne ne internet mujoret :qesh: apo i kan vene ne ankand :qesh:
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: PMSBuddy kujdeset per marredheniet e tua me femrat.

harllek asht ba interneti teshi, perdoret per cdo gja, madje edhe per budallalleqe :D
 
Private conversations
Help Users
    Top