• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Po ndodh në qendër të Tiranës

Comments

aha dat thing

une nuk kuptoj një gje (perpos dhunes që me duket e pakuptueshme )

Pse duhet te dalin mosha e trete te protestoj?
Dmth per ca po protestojne? që te jetojne e ca dite me shume?

mahh
 
aha dat thing

une nuk kuptoj një gje (perpos dhunes që me duket e pakuptueshme )

Pse duhet te dalin mosha e trete te protestoj?
Dmth per ca po protestojne? që te jetojne e ca dite me shume?

mahh
Un i kuptoj ata në fakt,por ti i sheh me sytë e sufllaqes.As doja ta përmendja më :/
 
Do ishte mirë që kur sillet diçka e hapet temë, të sillej e ndonjë lajm rreth tij.

Ça është ky video i plasur aty, e smerret vesh, si, qysh, tek. Mah
 
Do ishte mirë që kur sillet diçka e hapet temë, të sillej e ndonjë lajm rreth tij.

Ça është ky video i plasur aty, e smerret vesh, si, qysh, tek. Mah
Se është pa fjalë,që një femër të mari svarr një të moshuar sa e ëma e saj,mahhhh
 
Top