• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poezi për fëmijët tonë

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Nuk është detyra ime

Kjo është historia e katër personave: Gjithkush, Dikush, Çdokush, Askush.

Ishte një punë e rendesishme per tu bërë dhe Gjithkush ishte i sigurt që Dikush do ta kishte bërë.

Çdokush duhet ta kishte bërë,
por Askush nuk e bëri.

Dikush u nevrikos sepse
ishte puna e Gjithkushit

Gjithkush mendoj që Çdokush duhet ta kishte bërë,
por Askush kuptoj që Gjithkush
nuk do ta kishte bërë.

Përfundimisht mbaroj që Gjithkush fajësoj Dikush sepse Askush bëri atë që Çdokush duhet ta kishte bërë!
 
Top