• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Policët në Vlorë dhurojnë lule për vajzat dhe gratë për 8 marsin

Policët në Vlorë dhurojnë lule për vajzat dhe gratë për 8 marsin

Efektivët e policisë së Vlorës shpërndajnë lule në forme urimi për zonjat e qytetit të Vlorës me rastin e 8 marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas.
Sic shihen teksa janë nisur nga Komisariati me motorë dhe mjete të tjera të policisë iu kanë dhuruar lule vajzave e grave si atyre që lëviznin më këmbë në rrugë ashtu dhe atyre që drejtonin makinat.

Së bashku me lulet një kartolinë urimi për vajzat dhe gratë e qytetit të Vlorë.
Ndërkohë që një nga efektivët ka hequr dhe kokoren duke përqafuar një vajzë që mori
lule pavarësisht frikës nga koronavirusi.


LajmiFundit.al
 
Policët në Vlorë dhurojnë lule për vajzat dhe gratë për 8 marsin

Efektivët e policisë së Vlorës shpërndajnë lule në forme urimi për zonjat e qytetit të Vlorës me rastin e 8 marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas.
Sic shihen teksa janë nisur nga Komisariati me motorë dhe mjete të tjera të policisë iu kanë dhuruar lule vajzave e grave si atyre që lëviznin më këmbë në rrugë ashtu dhe atyre që drejtonin makinat.

Së bashku me lulet një kartolinë urimi për vajzat dhe gratë e qytetit të Vlorë.
Ndërkohë që një nga efektivët ka hequr dhe kokoren duke përqafuar një vajzë që mori
lule pavarësisht frikës nga koronavirusi.


LajmiFundit.al
isha une ajo 😂😂😂
 
Private conversations
Help Users
    Top