• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Policia e Tiranës: “arrestuam të mbyturin tek liqeni”

Ditën e djeshme u raportua për një person i cili i dha fund jetës duke u mbytur tek Liqeni Artificial në kryeqytet.
Sot, policia e Tiranës në komunikatën për shtyp ka bërë një gafë (jo se është hera e parë) të turpshme, e cila nga njëra anë mund t’ju bëjë të qeshni e nga ana tjetër të vini duart në kokë.

“Më datë 04.01.2017, u arrestua 11:30, tek Liqeni Artificial, është vet’mbytur shtetasi…”, – shkruan policia në lajmërimin zyrtar që ka bërë në media. Mund ta kuptojmë deri diku që janë gafa njerëzore, të justifikueshme e të shkaktuara nga shpejtësia, por këtu “peshku është qelbur që nga koka”.Standard.al
 
Top