• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Une se di pse reagojne ketu monique nese sheh menyren e te folurit te Taulant Balles po te isha ne vend te kryeministrit do e merrja me shkelma jo te ja thoja ate qe ja thote...

Burre qe flet me fjale grash kryeministrit i ka pik sherri ne shpi se pasi qe vajza e Sabri Godos don mu bo ministre don mu bo ministre edhe qika e sales po kete smund ta dish edhe po te kishte jetuar ne nje kulm me sali berishen...

Kush thote qe sdo kish reagu kur dikush kish bo keso etiketimeve si te taulant balles genjen veten,berisha nuk eshte engjull po ne krahasim me keta berissha oshte large me diplomat .
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Pse nuk I hapi dosjet Berisha kur ishte ne qeverisje?
Berisha i Len edhe njo tre 4 muaj edhe vine do prej Deqani e Peje edhe i marrim tenkat e Edin npenzion hahahaha
 

sensuu

sweet
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

po pastaj si e lane.....
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Pse nuk I hapi dosjet Berisha kur ishte ne qeverisje?
Partia Socialiste ne parlament ka votuar kunder ligjit per lustracionin e figurave.

Gjysmen e hetuesve, prokuroreve te dulles i ke patur investitor ndertimi. S'behej fjale te mos merrnin leje ndertimi me Edin ne bashki.

Berisha nuk arriti te kaloje as ligjin per lustracionin, se e hodhen poshte anetare gjyk. kushtetuese, qe prekeshin direkt nga ai ligj.


hajduti
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Partia Socialiste ne parlament ka votuar kunder ligjit per lustracionin e figurave.

Gjysmen e hetuesve, prokuroreve te dulles i ke patur investitor ndertimi. S'behej fjale te mos merrnin leje ndertimi me Edin ne bashki.

Berisha nuk arriti te kaloje as ligjin per lustracionin, se e hodhen poshte anetare gjyk. kushtetuese, qe prekeshin direkt nga ai ligj.


hajduti
Me fal por sme duken bindese argumentat qe solle.

E para, e djathta ka pas maxhorancen ne parlament dhe mund ta kalonte ligjin dhe ta dekretonte ate.

E dyta, e djathta ka pas pushtet absolut per 8 vjet kur ishte ne qeverisje dhe nuk mendoj qe gjykata kushtetuese u be pengese per ligjin ne fjale.

E treta e verteta :) une mendoj se asnje politikan mbi moshen 40-50 vjec nuk eshte i interesuar per tu miratuar ky ligj pasi te gjithe pa perjashtim jane pjese e atij sistemi totalitar komunist dhe me dashje apo pa dashje i kane sherbyer atij sistemi. Dhe mos harrojme dhe faktin tjeter se nese ato dosje do hapen (duke u bazuar ne shprehjen 2 ne 3 veta ishin spiuna) do kete vellavrasje dhe hakmarrje nga me te ndryshmet sic ndodhi dhe ne Rumani.Marla :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Nuk jane bindese ?! Apo edhe ti si Monique e keni veshtire ta pranoni.

....tani qe keni mazhorance apsolute ne parlament, realizojeni JU.

Duhen hapur me c'do kusht! E verteta eshte me e rendesishme sesa pasojat e saj.

hajduti
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Nuk jane bindese ?! Apo edhe ti si Monique e keni veshtire ta pranoni.

....tani qe keni mazhorance apsolute ne parlament, realizojeni JU.

Duhen hapur me c'do kusht! E verteta eshte me e rendesishme sesa pasojat e saj.

hajduti

Mos e kalo ne personale pasi une nuk bera te njejten gje ska te beje me ju apo ne por ka te beje me shqiptaret ne teresi e para kjo. :)


Mendimin tim e dhashe nese hapen ato dosje do na degjojne veshet e do na shofin syte gjera te pabesueshme. Me sa kam degjuar ne lajme te majtet e kane marre seriozisht miratimin e ligjit te lustracionin por jo per te gjithe shtresat e nepunesve te administrates shteterore por vetem per nivel drejtorash e me lart. Nese miratohet ligji me kete kusht dhe une jam PRO, vetem se do me vije keq qe sdo shof me te njejtet politikane protagoniste ne TV. :D


Marla
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Ky eshte k-qe mer gjynah me e pas kryeminister kete
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Pse nuk I hapi dosjet Berisha kur ishte ne qeverisje?
Ja ti hape piktori
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Nuk jane bindese ?! Apo edhe ti si Monique e keni veshtire ta pranoni.

....tani qe keni mazhorance apsolute ne parlament, realizojeni JU.

Duhen hapur me c'do kusht! E verteta eshte me e rendesishme sesa pasojat e saj.

hajduti
i nderuar Hajdut

pike se pari ti nuk me njeh fare per te kaluar ne bindje se ke mbroj e si e mbroj. Une i dashur nuk jetoj nga politika , jetoj nga politikat e qeverise te cilen e zgjedh nje popull
nuk kam asnje interes personal qe me preket qofte nga PD apo qofte nga PS.
keto ishin per paranteze...

pa dale nga tema

Kur ti thua se Edi Rama ka prishur fjalorin ..po ke te drejte
por kur me del e me ben sali kafshen burre te mire .....te lutem

a ishte sali berisha ai qe tha per Kryeprokuroren qe e zgjodhi vete - Lavire bulevardi?
a ishte sali berisha ai qe ju drejtua Taulant balles me - Motra jote eshte kurve? ke bere seks me prostitute , ke hiv?
a ishte sali berisha ai qe i ka thene edi rames - ke fjetur me ministra , ty sta ngre as viagra , i more burrin te shoqes nga krevati?
e ne mes femijesh ne inagurimin e rruges se kombit tha - edi rama eshte tredhur qe ne vegjeli....
keto jane fakte e jo fjale ne tym, fjale te cjerrura nga nje i rrjedhur te cilin patupersisht ju e mbroni , pavaresisht qe na i ka perdhunuar veshet cdo dite te zotit neper ekrane!

po mire zoteri edhe sikur keto te ishin te verteta...i takon nje kryeminstri te flasi ne kete gjuhe???

pra cila eshte etika te cilen kemi asimiluar ne 23 vjet??? me lavire e kurva bulevardi?

me falni per zhargonin por jepini cezarit ate qe i takon cezarit!


Saliu eshte karte e djegur.....shpresoj mos djegi edhe me!
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Me fal por sme duken bindese argumentat qe solle.

E para, e djathta ka pas maxhorancen ne parlament dhe mund ta kalonte ligjin dhe ta dekretonte ate.

E dyta, e djathta ka pas pushtet absolut per 8 vjet kur ishte ne qeverisje dhe nuk mendoj qe gjykata kushtetuese u be pengese per ligjin ne fjale.

E treta e verteta :) une mendoj se asnje politikan mbi moshen 40-50 vjec nuk eshte i interesuar per tu miratuar ky ligj pasi te gjithe pa perjashtim jane pjese e atij sistemi totalitar komunist dhe me dashje apo pa dashje i kane sherbyer atij sistemi. Dhe mos harrojme dhe faktin tjeter se nese ato dosje do hapen (duke u bazuar ne shprehjen 2 ne 3 veta ishin spiuna) do kete vellavrasje dhe hakmarrje nga me te ndryshmet sic ndodhi dhe ne Rumani.Marla :p

sinqerisht nuk di kush dhe cfare do perfitonte nga kjo..... por shpresojme te hapen e te shohim me ne fund se kush ka bere cfare
a thua do binden militantet e fanatiket e PD se pikerisht ata qe i besuan e vetflijuan me aq pasion ...lideri i tyre te jete ai qe ata as ne endrrat e tyre me te keqija nuk e kane pare


mgjth mendimi im eshte se niveli Shqiptare ende nuk eshte gati per nje vendim te tille....rrezikojme te shkojme ne lufte civile.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

mgjth mendimi im eshte se niveli Shqiptare ende nuk eshte gati per nje vendim te tille....rrezikojme te shkojme ne lufte civile.
E ke Gabim moj monique se ne lufte civile ishim apo harruam 97?!! Nuk nxorrem gje nga ajo vetem pasoja qe Po I vuajme edhe sot shtepi qe I kemi shendrruar ne depo armatimi. .......... Problemi I ketyre eshte se jemi "selfish" vetem per vete kur eshte mire dhe kur behet keq nuk isha une!!! Ne nuk jemi bashke edhe si popull qe kur politika te braktis te riorganizohesh dhe te marresh ne kotroll jetesen minimale duke injoruar istuticionet jo gjithmone duhet te presesh nqs se nje istuticion te le "down"
 
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Sa gabim eshte qe ta jutifikojme sjelljen e keqe me argumentime jashte teme!

Hajduto ho me qeke kthy :)
ju te Pd i keni qejf premtimet... Sidomos kur thoni fjalen e funit

Ps. lene iher rilindjen te shofim ca do i serviri popllit, mos na u bo si sllobodan berisha!
ene teseren e partis ma mire grise
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

i nderuar Hajdut

pike se pari ti nuk me njeh fare per te kaluar ne bindje se ke mbroj e si e mbroj. Une i dashur nuk jetoj nga politika , jetoj nga politikat e qeverise te cilen e zgjedh nje popull
nuk kam asnje interes personal qe me preket qofte nga PD apo qofte nga PS.
keto ishin per paranteze...

pa dale nga tema

Kur ti thua se Edi Rama ka prishur fjalorin ..po ke te drejte
por kur me del e me ben sali kafshen burre te mire .....te lutem

a ishte sali berisha ai qe tha per Kryeprokuroren qe e zgjodhi vete - Lavire bulevardi?
a ishte sali berisha ai qe ju drejtua Taulant balles me - Motra jote eshte kurve? ke bere seks me prostitute , ke hiv?
a ishte sali berisha ai qe i ka thene edi rames - ke fjetur me ministra , ty sta ngre as viagra , i more burrin te shoqes nga krevati?
e ne mes femijesh ne inagurimin e rruges se kombit tha - edi rama eshte tredhur qe ne vegjeli....
keto jane fakte e jo fjale ne tym, fjale te cjerrura nga nje i rrjedhur te cilin patupersisht ju e mbroni , pavaresisht qe na i ka perdhunuar veshet cdo dite te zotit neper ekrane!

po mire zoteri edhe sikur keto te ishin te verteta...i takon nje kryeminstri te flasi ne kete gjuhe???

pra cila eshte etika te cilen kemi asimiluar ne 23 vjet??? me lavire e kurva bulevardi?

me falni per zhargonin por jepini cezarit ate qe i takon cezarit!


Saliu eshte karte e djegur.....shpresoj mos djegi edhe me!
Se pari:

Problemi sot eshte se kur perpiqesh te tregohesh i drejte ne komente rreth politikes, tingellon patjeter si i djathte, sepse cdo koment i drejte e me mend ne koke perfshin refuzime te absurditetit Rama.

Nuk besoj kurre qe ne nje forum te djathte (nqs do ekzistonte) toni dhe menyra e diskutimit do ishin me mire se ketu, edhe aty me siguri do degjeneronte muhabeti. Me shume sesa me bindjet ka te beje me kulturen e debatit ne pergjithesi dhe respektin ndaj tjetrit. Ketu kemi shume per te bere. Eshte ndoshta edhe ajo qe ne traditen tone ne pergjithesi cmohet vleresimi bardhe e zi, o me mua, o kunder meje dhe gjithshka merret personalisht. S'e di, une e shoh debatin me ata qe mendojne ndryshe si nje mundesi per t'u rritur si individ, pavaresisht nese ndryshon mendim ne fund apo jo. Kur muhabeti radikalizohet dhe thjeshtohet per arsye vetmbrojtje, e humb teresisht vleren.

Se dyti:

Tema qe po diskutojme, ka te beje me fjalorin e Kryeministrit Shqiptar ne seancen plenare te Kuvendit te Shqiperise. Gjuha e përdorur prej tij, te ben te mendosh qe nuk i bejne me efekt ilacet qetesues qe merr? Turp dhe vetem turp per ate qe e “pershendet” ate gjuhe, ose mundohet ta justifikoje... .

Se treti:

Sapo te kem mundesine do te mundësoj vetem 5 min brenda ne parlament, te degjosh disa PS’ista me fjalorin e kulluar qe flasin nga vendi ne drejtim te nje personi te vetem, SB.

Nje here qe jam futur, ma hoqen nga dora Taulantin apo 1.50cm Braçe. Ka deputete te majte qe tregojne pjekuri ne cdo qëndrim qe ato mbajne dhe meritojne respekt.

Se kush eshte Rama, ti si komuniste duhet ta njohesh, duhet te kesh degjuar per lakurqesine e tij e deri tek psikopatia e tij se cfar eshte ne gjendje te beje ne ato momente krize.

Se fundmi:
Boll aman, se n'a mbyti drejtesia e komenteve te majta dhe te iluminuara ne FV! Edhe pak dhe do t'i shpallim shenjtore! Te lutem se sapo kam ngrene dhe dreken. :p

Hajduti
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Se pari:

Problemi sot eshte se kur perpiqesh te tregohesh i drejte ne komente rreth politikes, tingellon patjeter si i djathte, sepse cdo koment i drejte e me mend ne koke perfshin refuzime te absurditetit Rama.

Nuk besoj kurre qe ne nje forum te djathte (nqs do ekzistonte) toni dhe menyra e diskutimit do ishin me mire se ketu, edhe aty me siguri do degjeneronte muhabeti. Me shume sesa me bindjet ka te beje me kulturen e debatit ne pergjithesi dhe respektin ndaj tjetrit. Ketu kemi shume per te bere. Eshte ndoshta edhe ajo qe ne traditen tone ne pergjithesi cmohet vleresimi bardhe e zi, o me mua, o kunder meje dhe gjithshka merret personalisht. S'e di, une e shoh debatin me ata qe mendojne ndryshe si nje mundesi per t'u rritur si individ, pavaresisht nese ndryshon mendim ne fund apo jo. Kur muhabeti radikalizohet dhe thjeshtohet per arsye vetmbrojtje, e humb teresisht vleren.

Se dyti:

Tema qe po diskutojme, ka te beje me fjalorin e Kryeministrit Shqiptar ne seancen plenare te Kuvendit te Shqiperise. Gjuha e përdorur prej tij, te ben te mendosh qe nuk i bejne me efekt ilacet qetesues qe merr? Turp dhe vetem turp per ate qe e “pershendet” ate gjuhe, ose mundohet ta justifikoje... .

Se treti:

Sapo te kem mundesine do te mundësoj vetem 5 min brenda ne parlament, te degjosh disa PS’ista me fjalorin e kulluar qe flasin nga vendi ne drejtim te nje personi te vetem, SB.Hajduti
Po nese perpiqesh te jemi objektiv ne komentet rreth politikes, na quajne komuniste ose majtiste ....atehere ji koherent Hajduti, i drejte edhe ti me ne, mos etiko :)

Ne ate parlament nuk eshte per tu mbrojtur asnjeri jo. Jane te gjithe rrugecer, njerez te veshur me kostum e kollare por te gjithe te zhytyr ne balten qe nxjerrin nga goja e tyre.

Persa i perket kryeministrit..... Po harrove qe Saliu ka qene president e kryeminister, e Edi (e nuk po mbroj Edin :D) ska qen ne parlament...apo harrove qe zhargonin e bukur te thashethemeve e kan dhen si model 2 persona...Jozefina Topalli (nje tjeter cope idjote) dhe Sali Berisha qe i skuqet fytyra kur numeron bemat e te tjereve. Madje shume respekt ka treguar Edi per Salen dhe aq se ka per ti then Sales plot (duke filluar nga i biri, e mbesa eee...nese do te donim te uleshim ne nivelin me injorante te Sales psh :p)

Nuk jam Ediste e as socialiste e flakte....Por bindesisht sjam Saliste :gjuhe:

 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Po fillon te me pelqeje dueli politik Lol


Marla :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

ah se harrova ........ Sa here degjoj parlament Salen, ato provokime e llafe qe nxjerr nga goja, edhe un ne shtepi qe jam e degjoj e shaj sic e ka share ai, vetem se perdor nje fjale pak me te sofistikuar un, te vjen natyrale me Salen se le nam me cka thote. :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Po fillon te me pelqeje dueli politik Lol


Marla :D
hahahah, po po politikan te medhenj ne :)
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Po interesohu nese ka patur ndonjehere denoncim nga Rama kundrejt te atit te tij mbi atesine e te birit.

Qe ti je e majte, ate e dime ;)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Se pari:

Problemi sot eshte se kur perpiqesh te tregohesh i drejte ne komente rreth politikes, tingellon patjeter si i djathte, sepse cdo koment i drejte e me mend ne koke perfshin refuzime te absurditetit Rama.

Nuk besoj kurre qe ne nje forum te djathte (nqs do ekzistonte) toni dhe menyra e diskutimit do ishin me mire se ketu, edhe aty me siguri do degjeneronte muhabeti. Me shume sesa me bindjet ka te beje me kulturen e debatit ne pergjithesi dhe respektin ndaj tjetrit. Ketu kemi shume per te bere. Eshte ndoshta edhe ajo qe ne traditen tone ne pergjithesi cmohet vleresimi bardhe e zi, o me mua, o kunder meje dhe gjithshka merret personalisht. S'e di, une e shoh debatin me ata qe mendojne ndryshe si nje mundesi per t'u rritur si individ, pavaresisht nese ndryshon mendim ne fund apo jo. Kur muhabeti radikalizohet dhe thjeshtohet per arsye vetmbrojtje, e humb teresisht vleren.

Se dyti:

Tema qe po diskutojme, ka te beje me fjalorin e Kryeministrit Shqiptar ne seancen plenare te Kuvendit te Shqiperise. Gjuha e përdorur prej tij, te ben te mendosh qe nuk i bejne me efekt ilacet qetesues qe merr? Turp dhe vetem turp per ate qe e “pershendet” ate gjuhe, ose mundohet ta justifikoje... .

Se treti:

Sapo te kem mundesine do te mundësoj vetem 5 min brenda ne parlament, te degjosh disa PS’ista me fjalorin e kulluar qe flasin nga vendi ne drejtim te nje personi te vetem, SB.

Nje here qe jam futur, ma hoqen nga dora Taulantin apo 1.50cm Braçe. Ka deputete te majte qe tregojne pjekuri ne cdo qëndrim qe ato mbajne dhe meritojne respekt.

Se kush eshte Rama, ti si komuniste duhet ta njohesh, duhet te kesh degjuar per lakurqesine e tij e deri tek psikopatia e tij se cfar eshte ne gjendje te beje ne ato momente krize.

Se fundmi:
Boll aman, se n'a mbyti drejtesia e komenteve te majta dhe te iluminuara ne FV! Edhe pak dhe do t'i shpallim shenjtore! Te lutem se sapo kam ngrene dhe dreken. :p

Hajduti
Me gjej nje pike te komentit tim ku une te drejtoj gishtin ty me fyerje personale....nje pike

ishe ti ai qe hape temen duke na treguar kush ishte me i mire se tjetri

une nuk i shoh njerezit sipas perkatesise apo bindjes politike , biles kam shume deshire kur flas me persona qe aderojne ne keto formacione dhe kane kulturen te degjojne ndryshe pa vjelle ushqimin e drekes pse i thuhet nje mendim kundra.
une nuk jam komuniste djale i mbare , as e mengjer e as e djathte.....Une jam per partine e familjes sime e cila nuk ka qene pjelle e pushteteve

do te thoja pikerisht ato fjale qe ka thene Bella me poshte...ji koherent me veten

Eshte kollaj te fshihesh pas gishtit....por kete me sa di e bejne vetem ata qe e kane zhytur doren ne "mjalte"

hajt me krahe te lehta :)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Po interesohu nese ka patur ndonjehere denoncim nga Rama kundrejt te atit te tij mbi atesine e te birit.

Qe ti je e majte, ate e dime ;)
po hajt mos u merzit se nese ai ka akuzuar per atesine , i biri i saliut mori per grua kushuriren.....ta thashe ne fillim

M...njeri K...tjetri

sado mundohesh te mbulosh njerin , i del era tjetrit

ne nuk kuptojme se keta politikane mendojne per veten e jo ne.....jemi popull dele
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Hiq fjalor me te mir nuk ka pase as Sala. ja do thot ky jam mesu nga etika e sales..
Mjer populli se ka mbet ne rrug pa kry me till njerz.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Hiq fjalor me te mir nuk ka pase as Sala. ja do thot ky jam mesu nga etika e sales..
Mjer populli se ka mbet ne rrug pa kry me till njerz.

Dhe te mendosh qe nje pjese i duken normal nje pale , e nje tjeter i duken te cmendur

mjere populli qe se kupton qe eshte cmendur i teri qe vazhdon rend pas ketyre monstrave
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Harruat kur Sala ishte kryeminister i tha Balles motra jote o krv ne seancen parlamentare lol lol
Mire e ka Monique njeri m e tj k ....
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Harruat kur Sala ishte kryeminister i tha Balles motra jote o krv ne seancen parlamentare lol lol
Mire e ka Monique njeri m e tj k ....

i kam vene ca nga komentet e saliut .....dhe si tha vetem per Alben (motren) por edhe mamane LOL

i ngeli gjyshja pa permend
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Nuk i ka kushtuar vemendje gjyshes do ket qen ne zi mbase lol lol lol
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Mos hysh ne gojen e Jozefines thuaj se ju kap per zhelesh ju qit jashte :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

JO jo se ke Mesilen qe te var te byca palmes LOL
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Qe taulant balla eshte marre me prostitua, e di i gjithe Librazhdi. Qe motra e tij eshte Kurve, e dine mire ne Tr.

Ne fakt bashkohem me ju, nuk kishte se perse ta thonte ne parlament!
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Pertej shakase....


Etika e sjelljes dhe qytetaria jane personale por kthehen ne domosdoshmeri tek persona qe perfaqsojne popullin atje, prandaj pa asnje lloj ngjyrimi politik politikane te dashur apo jo te dashur tregoni me shume respekt ndaj atyre qe ju votuan, me pak fjale dhe me shume pune!Me respekt

Marla :p
 
Top