• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Pa Ilir Meten që është bere Helena e Trojes nuk ka fitore per asnje nga palet, as PD e as PS

e vertete e hidhur , por e vertete ama
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

E ke Gabim moj monique se ne lufte civile ishim apo harruam 97?!! Nuk nxorrem gje nga ajo vetem pasoja që Po I vuajme edhe sot shtepi që I kemi shendrruar ne depo armatimi. .......... Problemi I ketyre është se jemi "selfish" vetem per vete kur është mire dhe kur behet keq nuk isha une!!! Ne nuk jemi bashke edhe si popull që kur politika te braktis te riorganizohesh dhe te marresh ne kotroll jetesen minimale duke injoruar istuticionet jo gjithmone duhet te presesh nqs se një istuticion te le "down"

jo shoku ne 97 nuk ishe e lufte civile , ishe ne një katrahure psiqike .
Lufte civile do jete kur te hapen dosjet e te merren vesh që babai filanit ka qene i implikuar ne denimin e babait te ypsilonit

hakmarrja do jete rendi i dites.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

te kesh qene komunist ne një rregjim te tille nuk është turp ta pranosh ...asokohe tere populli ishte
por te mohosh jeten tende te dikurshme duke genjyer ....kjo po është e rende

 

Darius

DENY IGNORANCE
Re: Politikë Kryeministri Rama flet për etikën e komunikimit në parlament

Ketu njerezit po kapen pas bishtave ne vend që te kapen me thelbin.
 
Top