• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli ;)

un dua luleshtrylle
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Tema u rihap perseri.
Dua,lule qershie.
 

Hera

Dum Spiro Spero
Nuk dija cte sillja po' sjell kafe
images.jpeg


Kushdo qe vjen te sjell Leng shege
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
ja direkt
images (7).jpeg

posht meje vjen ti qe do vish dhe me sill nje keng dedikim 😂
 

Hera

Dum Spiro Spero
Erdhaaaa per ty labe

Nje peisazh nga orikumi Dua
 

Hera

Dum Spiro Spero
@Ivy nuk vjen ja erdha te te sjell nje kafe
coffee.jpg


Kush te vi te mos harrojne te sjellin luleshtrydhe
 

Hera

Dum Spiro Spero
Per laben jo vetem nje kenge po plot ti kenaqet shpirti
labe dicka nga vlora dua ...psh urle ?
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Epo qe te nodhte dhe kjo...funi botes dmth, nuk e du mo jeten 😍

Si e do trileçen, ta sjell dyqonin komplet bashk me shitsin? Fol...se nk m’gje mo me ket menje :p
 

Hera

Dum Spiro Spero
kragion-vision-gr-126.jpg


Buke e djathe
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Deshe gje ti?

Nje fotografi te bukur, cfaredo t’jete.
 
Top