• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Deshe gje ti?

Nje fotografi te bukur, cfaredo t’jete.
donte ca mend qy ,ne aq kemi per vete 😂😂
20200223_123144.jpg
 
 • Dashuri
Reactions: NGU

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Ku e ka lagjen ky peshku qe se njoh une, apo peshk zalli 😝
Ska serenat pa mu plotesu kerkesa...

Per ate posht nji leng qershie
Gugello dhe ti si une ,a doje ide ti 😂😂 ,ja merru me studimin e ketij peshkut 😂😂


Serenaten 😂😂
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Booooh une thash Ide jo Ide 😂😂 cme gjeti mu....ti sikur me qene nga vlora apo nga tropoja 😜
ore vella mos me nxeh mua se ti nxorra ✂️ 😂...oj ky i ke 2n1 😂
Tema: ate serenaten
 

NGU

Wild child full of grace 💫
.....
Me sillni ndonje cokollat.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
download.jpg


Nje muzike mua.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ca doje ti?

Per mua nje leng portokalli.
 

WxP

Hidrauliku
Molla jeshile dubisht-teleskopik-300-cm.jpg
 
Private conversations
Help Users
  Top