• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Premier Liga/ VIDEO/ Rasti i humbur i Lakazet, arbitri rrëmbehet nga emocionet. Shikoni momentin që po bën xhiron e internetit

N0

Lost.
Një fragment nga ndeshje Liverpul-Arsenal që përfundoi me rezultatin 3-1 është duke bërë xhiron e internetit. Bëhet fjalë për një rast të shpërdoruar nga sulmuesi i “topccinjve”, Lakazet, i cili u ngal nga portieri Alison.
C4E31B6F-34A7-47E4-BC97-1032C6809E57.jpeg


Në këtë moment, gjyqtari i takimit, Kreing Pauson, nuk i ka përbajtur dot emocionet, duke shprehur me gjeste dëshpërimin e tij, për atë ç’ka Lakazet humbi. Ky moment është bërë viral në rrjetet sociale, teksa gjyqtari është etiketuar si fans i Arsenalit. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:
PanormaSport.al
 

Sot

Steps back !
Eee me sa duket kta tek Panorama i shkruajne termat e huaja siç Shqiptohen se ka shume te tilla.
Pyt gazetaren ktu e ke se si eshte rregulli i shkrimit ne gazeta i termave te huaj... apo ke frike se te kthehet ibrahimovic me rrefishate ftyres 😂😂😂
 
 • Haha
Reactions: N0
Private conversations
Help Users
  Top