• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Presidenti Demi: Partizanin shiheni të dielën, kompleksi do të jetë gati… 27/09/2019 08:18

Vinjol

Status offline...... KÇK
Presidenti i Partizanit, Gazmend Demi, dha një prononcim të shkurtër para derbit në përfundim të mbledhjes së presidentëve të Superiores në FSHF.


Partizani duket në gjendje jo të mirë para derbit…

Partizanin do ta shohim të dielën, nëse është në gjendje të mirë apo të keqe. E diela vjen shpejt. Presim te dielën dhe shpresoj të na ecë goli.

Jeni i zhgënjyer me startin?

Jo nuk jam i zhgënjyer. Pse të jem? Tre pikë prapa dy ekipeve jemi.

Kërkoni patjetër fitoren?

Nuk ka patjetër, sepse është fillimi. Kemi kohë. Partizani tregon që nuk e ul kokën. Eksperiencën e ka dhe do të duket çdo gjë të dielën. Shpresojmë të jetë një ndeshje e bukur.

Si po shkojnë punimet në kompleks?

Po ecin, por jo aq sa e prisnim. Shpresoj në fazën e tretë të jetë gati.

Do ta bënte të kënaqshëm fillimin e sezoni suksesi në derbi?

Për këtë duhet të pyesni stafin teknik.

A është Tirana më e fortë që do përballeni?

S’e mbaj mend. Nuk jam teknik të them është më e fortë apo më dobët.
1569585127530.pngTop Channel
 
Top