• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Prezantim

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Baboon

Be a voice not an echo.
Përshëndetje të gjithëve. Mirë se ju gjeta në këtë tribunë mendimesh, emocionesh dhe idesh.
Si gjithnjë e para ishte fjala...
Pastaj erdhi folja....
Prit ta gjej 😜 "bëhu" lol

Mirëserdhe ✌️
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mire se na erdhe
 

MasteR

I'm offline
Hy me te djathten lol
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Hyra vrullshëm e s'e vura re këmbën. Ju faleminderit!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe ne mesin tone!
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Hyra vrullshëm e s'e vura re këmbën. Ju faleminderit!
Ishalla je me dy... (U know what I mean 🤣🤣🤣) personalisht uroj jo se ka problem.

Pa mos e vrit menjen me stil bretkocke të kishe hy 😜

This is not Sparta 🤣
 

Desa

Temet Nosce
Mirë se erdhe 🤗
Kalofsh sa më bukur.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Hajt, hajt ulu qaty e lexo najsen ;)
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Mireserdhe
Propozoj qe antaret e reja duhet te prezantohen te tema si jeni veshur 😁
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Pervec prezantimit asht kusht i detyrushem dhe kontrolli fizik.....per kontroll fizik ne pv te mogli 😂😂
Më falni ,mbase jam jasht teme😜 por nuk di si mund të bëj reagimet,dmth like,përqafim apo trishtim etj. Kam 2 butona, +cito dhe përgjigju. Përgjigju e kuptoj dhe përdor,këtë tjt se marr vesh🙈🤷‍♀️
 

sofia

Antarë i Respektuar
Po "Me pelqen" nuk ke?
PS: Cito dhe pergjigju + redakto me sa di une jane per postimet personale. Per te te tjereve eshte edhe :Me Pelqen".
PS2: @WxP mire thashe?
 
 • Më pëlqen
Reactions: WxP
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
  Top