• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Prezantim

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Baboon

Be a voice not an echo.
Mua sme ha Brisku fort 😆

Edhe fjalen Brisk paski censuruar m
🤣
tenor (41).gif
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Jo
Po "Me pelqen" nuk ke?
PS: Cito dhe pergjigju + redakto me sa di une jane per postimet personale. Per te te tjereve eshte edhe :Me Pelqen".
PS2: @WxP mire thashe?
Jo nuk kam " më pëlqen" ,as një gjë skam.🙄
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Jo
Jo nuk kam " më pëlqen" ,as një gjë skam.🙄
Edhe ju mo higher powers 😜 jepni goces mundësinë me bo like apo keni hall se ju bo disslike 😝

Qënke person me rrezikshmëri të lartë vërtet ti Isabel 😜
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Edhe ju mo higher powers 😜 jepni goces mundësinë me bo like apo keni hall se ju bo disslike 😝

Qënke person me rrezikshmëri të lartë vërtet ti Isabel 😜
Jo në fakt nuk i di rregullat dhe natyrisht do i respektoj,po kur komentoni apo lexoj diçka që më pëlqen ,dua të paktën të shpreh një reagim të thjeshtë fare,jo rrezikshëm,ju premtoj!
 

Senseo

Audacity.
Dhe pse nuk i di rregullat, menyren te forumush e di. Gjysma e se keqes thuaj do mesohesh 😊
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Jo në fakt nuk i di rregullat dhe natyrisht do i respektoj,po kur komentoni apo lexoj diçka që më pëlqen ,dua të paktën të shpreh një reagim të thjeshtë fare,jo rrezikshëm,ju premtoj!
Shaka bona sigurisht. Unë akoma jom në mësim e sipër (pa shaka) se jom dhe çik i lashtë për kto gjona 😜

Por nuk mbaj mënd duhet të kalosh një nr postimesh a diçka e tillë që të kesh akses. Kshu do kesh mundësi patjetër lol

Veç mos ndodhte noj hata 😝

Sa për ato të pahijshmet e kan gati fshesën ktu...
 

Frank

The S of all F.
Mire se na paske ardhur.
Niçen e solle per dore apo nuk te degjoi? :p

@Imp4cT hajde kusho se te ka ardh nje lule qe me shume gjasa ka letra Angleze.
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Mire se na paske ardhur.
Niçen e solle per dore apo nuk te degjoi? :p

@Imp4cT hajde kusho se te ka ardh nje lule qe me shume gjasa ka letra Angleze.
Niçja po qante,më tha Irvini...lëre të qetësohet njëherë,muhabete psikologësh me një fjalë
 

Frank

The S of all F.
Niçja po qante,më tha Irvini...lëre të qetësohet njëherë,muhabete psikologësh me një fjalë
Sa u mendove tu befsha qe ne dreke lool
Mbylle mos harxho mo se te marr vete :p
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Sa u mendove tu befsha qe ne dreke lool
Mbylle mos harxho mo se te marr vete :p
Përgjigje për respekt të ktheva
Dhe komentin e pëlqeva
Mos më merr se nuk prish punë
Do të qaj si Niçja dhe unë
 

Frank

The S of all F.
Përgjigje për respekt të ktheva
Dhe komentin e pëlqeva
Mos më merr se nuk prish punë
Do të qaj si Niçja dhe unë
Me qafsh mu mos me respekto kaq shume lool
E di e di qe nuk prish gje :p
 
Mire se ke ardhur ketu ne mesin tone! Dukesh e zgjuar dhe shkruan bukur.
Besoj qe do te kalosh bukur me ne😊
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Përshëndetje të gjithëve. Mirë se ju gjeta në këtë tribunë mendimesh, emocionesh dhe idesh.
Si gjithnjë e para ishte fjala...


Mire se ke ardhe Isabel, uroj te keshe qendrim te kendshem dhe fjalet e shumta jane fukarallek qe te te them edhe me shume e me shume...
Po te pershendes me kete kengen qe po e degjoj vazhdimisht qe nga mengjesi qe ta dish...

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top