• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Prezantoni nick te Chatit

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NEO

Angel
Titulli: Prezantoni nick te Chatit

Jo Jo ca na the paske Fut Dhe Nickname Ision ne Grup e :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Prezantoni nick te Chatit

U shtu ne grup dhe Edition_LimiteD ket e kam fiksim fare ket po perdor dhe se ndroj me :p:p:p
 

Th3_ThInG

Antarë
Titulli: Prezantoni nick te Chatit

[13:26] -NickServ- Lista dei nick nel tuo gruppo:
-
[13:26] -NickServ- Assassin
-
[13:26] -NickServ- Devolliu
-
[13:26] -NickServ- Red_scorpion
-
[13:26] -NickServ- 3 nick nel gruppo.
 

The_AnGeL

WwW.FunGames22.CoM
Titulli: Prezantoni nick te Chatit

Nick Qe Mbaj Tani The_AnGeL Nick 1 Pare qe kam pasur eshte droga_me_shkaterroi_jeten_m

Nick ne Glist

-NickServ- List of nicknames in your group:

-NickServ- droga_me_shkaterroi_jeten_m

-NickServ- LoTuS

-NickServ- The_AnGeL

-NickServ- MaFiOZi

Faleminderit .
 

YouGoDe

aleks
Pe: Prezantoni nick te Chatit

Pershendetje Nick ne chat perdor keto tre nick: aleks & Aleat & YouGoDe
 

Todyy

Antarë i ri
Pe: Prezantoni nick te Chatit

pershendetje uroj te jeni mire nick qe perdor ne chat eshte Todyy faleminderit perdor dhe nick cekici
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Prezantoni nick te Chatit

NickServ List of nicknames in your group:
17:04 NickServ abu
17:04 NickServ ApuN
17:04 NickServ DaRk^AtTaCt
17:04 NickServ *eGo0sTyle
17:04 NickServ Ik-Ore-BuF
17:04 NickServ NoStraDamuS
17:04 NickServ ToNnY
17:04 NickServ 7 nicknames in the group.

eGo0sTyle e Perdor me Shume.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top