• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Prishtina shkruan Historinë!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιоиPrishtina shkruan historinë.

Kryeqytetasit mposhtën ekipin bullgar Rilski, në ndeshjen e dytë me rezultat 71:80.

Bullgarët nisën vrullshëm lojën në çerekun e parë, duke lënë pershtypje sikurse Rilski qendron përmbi Prishtinën e madhe, mirëpo Prishtinasit treguan të kundertën, duke rikthyer rezultatin.

Ajo mbajti epërsinë deri në fund të ndeshjes, duke rezultuar me fitoren e trofeut të Ligës Ballkanike. //korneri
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Prishtina shkruan Historinë!

Urime Prishtines dhe urime Vllaznis per fitoret :D
 

Aver

VIP
Titulli: Prishtina shkruan Historinë!

Hajde urime.

Na boni me zemer Rilski ne fillim.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Prishtina shkruan Historinë!

Po bre, ma knaqen zemren.
 
Top