• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Prit per dike te vecante!

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
1601976558780.png

Prit per dike te sjellshem ,
Prit per dike qe di te te respektoj , dhe jo vetem ne fillimet e para te marredhenies kur cdo gje shkelqen dhe eshte aq e bukur, por edhe kur situatat behen te veshtira .
Prit per dike i cili respekton kufijte e tu dhe nuk te imponohet ne ato cfare do apo nuk mendon te besh.
Prit per dike qe nuk numeron cfare ka bere per ty
Prit per dike qe te sfidon menderisht , dikush qe te frymezon per t'u bere nje njeri i mire.
Prit per dike qe shpenzon kohen e tij per te te mirekuptuar
Prit per dike qe eshte konsistent ne ate cfare ndjen per ty
Prit per dike qe kerkon te jesh pjese e jetes se tij, dhe ti e tija
Prit per dike qe te tregon cfare mendon, qe shqetesohet per ty, qe kujdeset per ty
Prit per dike qe kerkon te te perkushtohet , dhe qe zgjedh ty ne fund
Prit per dike qe dashurine jua ben te ndiheni "si ne shtepi" , te qete e te paqte
Prit per dike te sinqerte , i cili nuk ngaterron veprimet me fjalet
Prit per dike qe ben te pamunduren per mos te te lenduar , dike qe ben gjithcka per te te mbrojtur
Prit per dike qe do te te zgjidhte serish e serish. Dashuria eshte zgjedhja qe behet cdo dite dhe ti duhet te presesh per ate te shfaqet , aty per ty , per te ndare me ty dhe te te besoj ty.
Prit per dike qe nuk eshte perfekt pasi kjo nuk ekziston , perfeksioni eshte thjesht nje iluzion . Realiteti eshte kur ti gjen dicka te vecante dhe speciale per ty.
Prit per dike qe zemra te dikton se eshte i duhuri per ty!PS: E Pershtatur / MoniqueMund te shtoni e ju per cfare duhet te pritet :)
 
Last edited by a moderator:
Njerezit tentojne te ecin me hapin e kohes,por nuk mund te ecin te gjithe me te njejtin hap..
Pyetja eshte..
Cfar eshte hapi i kohes per ty? 😋

Ath per mua hapi i kohes eshte kur gjerat ndodhin,

pavarsisht si e masim apo si e perceptojme koha reale mbetet reale dhe ndonjehere relative por asnjehere konstante e pandryshueshme :p
 
Private conversations
Help Users
    Top