• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pse ai ju do qe te jeni rreth tij bazuar ne shenjen tuaj

Hera

Βιβλίο φάγος
Pse ai ju do qe te jeni rreth tij bazuar ne shenjen tuaj


Dashi
Do të ishte e mjaftueshme nëse do të ishit thjesht një person argëtues për t’u ulur me të, por duket shumë më tepër. Ju shfrytëzoni sa më shumë nga çdo minutë e jetës dhe vazhdimisht jeni duke kërkuar sfida të reja dhe mënyra të reja për të përmirësuar veten. Ju frymëzoni njerëzit që të jetojnë jetën e tyre më të mirë dhe entuziazmi juaj është diçka që të gjithë dëshirojnë të kenë.
Demi
Ju jeni një nga ata njerëz që është aq i bukur nga ana e jashtme sa ata janë nga brenda. Ju keni stilin dhe qëndroni në këmbë për atë që besoni. Ju jeni luftëtari i mrekullueshëm, i fortë dhe i aftë me pak sasinë. Ju i bëni njerëzit të ndjehen të sigurt dhe të frymëzuar në të njëjtën kohë, por ajo që është aq tërheqëse për ju – kjo dikotomi e tipareve të personalitetit që duket se shkon së bashku, por tek.
Binjaket
Në shumë mënyra, miku dhe partneri i përsosur – i shkëlqyeri, krijuesi, social, komunikues dhe ju e bëni çdo situatë shoqërore më të mirë nga prania juaj. Pse ai do të donte të ishte rreth jush? Ju mendoni se gjithçka dhe askush nuk do të mërzitej kur rreth jush për ju i mbani ata duke qeshur dhe intriguar gjatë gjithë kohës.
Gaforrja
Ju keni shumë dhurata veçanërisht dhurata të intuitës dhe empatisë. Ju e dini atë që njerëzit kanë nevojë edhe para se të bëjnë. Ju kujdeseni shumë për njerëzit dhe jeni tepër të kujdesshëm dhe vetëmohues. Kur është me ju, ai ndjehet sikur është shtëpi dhe i dashur. Ti je mbrojtësi i zemrës së tij dhe ai e di që nuk do ta lëndosh kurrë.
Luani
Në rastin tuaj, tema “pse nuk do të donte të ishte rreth jush?” Është më sfiduese. Të gjithëve u pëlqen të jenë rreth jush për shkak të personalitetit tuaj dalës, zhytës dhe marramendës. Ju jeni një person-person dhe lulëzoni të qenit rreth tyre. Ju jeni po aq e mrekullueshme kur janë vetëm ju dhe një person tjetër, siç është me ju dhe një bandë njerëzish. Ju tërheq atë pa pushim me miresin tuaj.
Virgjeresha
Ju ngacmoheni kur mësoni mënyrën se si disa njerëz ngacmohen për marrjen e një makine të re. Ju pëlqeni të zgjeroni mendjen dhe gjithashtu kënaqeni të mësoni të tjerët. Ju stimuloni njerëzit të përmirësojnë veten e tyre dhe të mos heqin dorë kurrë nga marrja e njohurive. Shtë shumë tërheqës dhe është e lehtë të kuptosh pse ai do të dëshironte të ishte pjesë e mendjes suaj në zgjerim.
Peshorja
Ju jeni argëtues, flirtues, qesharak dhe i bëni njerëzit të ndjehen të veçantë. Një nga talentet tuaja është t’i bëjë njerëzit të ndjehen mirë me veten. Nëse dikush aq i mrekullueshëm sa jeni mendon se është i mahnitshëm, atëherë duhet të jenë. Ai e di që të jesh me ty është magjik dhe ai dëshiron të heqë disa nga magjitë e tua.
Akrepi
Ai e di se pa marrë parasysh sa kohë kaloni së bashku, sa zbulues jeni, ai kurrë nuk do ta zgjidhë plotësisht misterin që jeni ju. Ai është më shumë se intrigues, ai është i tëri; në fakt, ai është i varur nga ju. Ai thjesht dëshiron të jetë me ju dhe të eksplorojë gjithçka rreth jush.
Shigjetari
Ju jeni një person kaq pozitiv, saqë e bëni atë të ndjehet i lumtur kur është rreth jush. Ndihet sikur përjeton gjithnjë gjëra të reja kur harxhon kohë me ju dhe që pak nga pak ju po i tregoni botës.
Bricjapi
Ju jeni me të vërtetë njerëz të mirë. Nuk ka asgjë që nuk mund të bësh për një mik apo një të dashur. Ju jeni përgjegjës pa qenë i mërzitshëm dhe jeni i qëndrueshëm pa qenë i pasaktë. Ju jeni kombinimi perfekt i cilësive dhe nuk është çudi që ai pëlqen të jetë rreth jush.
Ujori
Ai do që të jetë rreth jush sepse mund të jetë vetë dhe ju nuk do ta gjykoni; në të vërtetë, ai e di që ju i doni më së shumti këlyshët dhe çuditshmërinë e tij. Të gjithë duam të ndajmë veten tonë autentike dhe kur gjejmë dikë që jo vetëm na lejon, por edhe e inkurajon, është mjaft e vështirë të rezistosh.
Peshqit
Ju e bëni atë të ndjehet i dashur dhe i vlerësuar. Ju e kuptoni atë dhe i tregoni dhembshuri në çdo hap. Ai ju frymëzon të jeni krijues dhe të bëni gjithçka që është gjëja juaj, dhe kjo e bën atë të ndjehet sikur do të jetojë përgjithmonë. Ju jeni i zgjuar, i dashur, artistik dhe i ndjeshëm dhe ai e di nëse nuk ju varet juve, do t’ju pëlqejë shumë për askush tjetër si ju.
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤trust promise heart❤
Binjaket
Në shumë mënyra, miku dhe partneri i përsosur – i shkëlqyeri, krijuesi, social, komunikues dhe ju e bëni çdo situatë shoqërore më të mirë nga prania juaj. Pse ai do të donte të ishte rreth jush? Ju mendoni se gjithçka dhe askush nuk do të mërzitej kur rreth jush për ju i mbani ata duke qeshur dhe intriguar gjatë gjithë kohës.
👍👍👍
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Gaforrja
Ju keni shumë dhurata veçanërisht dhurata të intuitës dhe empatisë. Ju e dini atë që njerëzit kanë nevojë edhe para se të bëjnë. Ju kujdeseni shumë për njerëzit dhe jeni tepër të kujdesshëm dhe vetëmohues. Kur është me ju, ai ndjehet sikur është shtëpi dhe i dashur. Ti je mbrojtësi i zemrës së tij dhe ai e di që nuk do ta lëndosh kurrë.

Uuuuu gaforrja
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Peshorja
Ju jeni argëtues, flirtues, qesharak dhe i bëni njerëzit të ndjehen të veçantë. Një nga talentet tuaja është t’i bëjë njerëzit të ndjehen mirë me veten. Nëse dikush aq i mrekullueshëm sa jeni mendon se është i mahnitshëm, atëherë duhet të jenë. Ai e di që të jesh me ty është magjik dhe ai dëshiron të heqë disa nga magjitë e tua.

E cjam dashuru me peshoren lol
 

Xhelozi

😎😎😎
Demi
Ju jeni një nga ata njerëz që është aq i bukur nga ana e jashtme sa ata janë nga brenda. Ju keni stilin dhe qëndroni në këmbë për atë që besoni. Ju jeni luftëtari i mrekullueshëm, i fortë dhe i aftë me pak sasinë. Ju i bëni njerëzit të ndjehen të sigurt dhe të frymëzuar në të njëjtën kohë, por ajo që është aq tërheqëse për ju – kjo dikotomi e tipareve të personalitetit që duket se shkon së bashku, por tek.
 

Desa

Temet Nosce
Ju e bëni atë të ndjehet i dashur dhe i vlerësuar. Ju e kuptoni atë dhe i tregoni dhembshuri në çdo hap. Ai ju frymëzon të jeni krijues dhe të bëni gjithçka që është gjëja juaj, dhe kjo e bën atë të ndjehet sikur do të jetojë përgjithmonë. Ju jeni i zgjuar, i dashur, artistik dhe i ndjeshëm dhe ai e di nëse nuk ju varet juve, do t’ju pëlqejë shumë për askush tjetër si ju.

Fjalinë e fundit po e bëj se e kuptoj 🤔
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ju e bëni atë të ndjehet i dashur dhe i vlerësuar. Ju e kuptoni atë dhe i tregoni dhembshuri në çdo hap. Ai ju frymëzon të jeni krijues dhe të bëni gjithçka që është gjëja juaj, dhe kjo e bën atë të ndjehet sikur do të jetojë përgjithmonë. Ju jeni i zgjuar, i dashur, artistik dhe i ndjeshëm dhe ai e di nëse nuk ju varet juve, do t’ju pëlqejë shumë për askush tjetër si ju.

Fjalinë e fundit po e bëj se e kuptoj 🤔
Asgje nuk je kuptu as Ti lol
 
Ju e bëni atë të ndjehet i dashur dhe i vlerësuar. Ju e kuptoni atë dhe i tregoni dhembshuri në çdo hap. Ai ju frymëzon të jeni krijues dhe të bëni gjithçka që është gjëja juaj, dhe kjo e bën atë të ndjehet sikur do të jetojë përgjithmonë. Ju jeni i zgjuar, i dashur, artistik dhe i ndjeshëm dhe ai e di nëse nuk ju varet juve, do t’ju pëlqejë shumë për askush tjetër si ju.

Fjalinë e fundit po e bëj se e kuptoj 🤔
Do te thote qe partneret tane e dine mire qe po nuk na vleresuan sa dhe si duhet atehere te tjeret nuk na lene te biem ne toke , na mbajne ne ajer me te puthura.

Fola si peshk tani eeeee😋
 

Desa

Temet Nosce
Do te thote qe partneret tane e dine mire qe po nuk na vleresuan sa dhe si duhet atehere te tjeret nuk na lene te biem ne toke , na mbajne ne ajer me te puthura.

Fola si peshk tani eeeee😋
Peshku në mua gurgulloi kësaj radhe si Gjel deti 😂

p.s. Ça do bëja unë pa gjysmën tjetër 🤗
 
Top