• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pse emigrantët "mbarojnë për një çikë" nuse shqiptare

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Jane pikerisht mendjet e liga te ketyre shkrimeve qe na pershkruajne dhe na nxjerrin ne arenen nderkombetare si ne kohen e shpellave.
Ku ka me sot te tilla gjera po rrini se turp.
E more shok cfar nuk lexon ne pordhtalet e tona ne ditet e sotit, une per ata sa her qe shkoj dikund behet lajm ne portale, u pa ketu, u pa me ket femer, ja cenka nda e blla blla te hunda ma kan pru jeten.
 

Frank

The S of all F.
Ka ka asi qe i shesin me para be Maqedoni, qe s’kan dal prej deres se shtepis se vet asnjeher, siq tha @Marla ne vender rurale.
Po re ka raste si nuk paska.
Sic di une vende ne Itali, Gjermani, France, sa te duash ka por kjo nuk eshte determinante.
Madje me Francen e kam nje rast qe e njoh nga afer shume madje. :D
 

Rania

Antarë i Respektuar
Qyyyy sa paragjykojne ncncnc
Vetem shani gocat, pse cunat jane te hajrit me bo familje ë🙄
 

Boreas

Advanced
He mos bej kshu se ate the por e nderrove rruges, se kshu jeni ju komunistet, mundoheni te hudhni balte syve :p

lool lool

She sheeeee edhe kyt e the lol

Shif se nuk ka me rrezik komunist. E ka vra egoizmi i njeriut pra kaput ka vdek. Me shume me preukupon cfare lloj kapitalizmi ka ne shqiperi globalist socialist liberal nacionalist apo dreqi me te birin :D
 

Ber

Antarë i Respektuar
Po se kur kane "shkuar" me te huaja, kane kuptuar se lista e anetaresise ka qene e gjate para tij😜😂😂pastaj ndikim ka dhe familja ne nje mase te madhe!
 

Frank

The S of all F.
lool lool

She sheeeee edhe kyt e the lol

Shif se nuk ka me rrezik komunist. E ka vra egoizmi i njeriut. Me shume me preukupon cfare lloj kapitalizmi ka ne shqiperi globalist socialist liberal nacionalist apo dreqi me te birin :D
Ta sjell ne vemendje ate qe ke shkruar apo çe do? :p
Lere politiken se sben per ne ktu, duhet njerzillek te debatosh apo diskutosh per politike dhe kur u shpernda kjo gjeja ne ishim me temperature, nuk shkuam ate dite. lool
 

Boreas

Advanced
Ta sjell ne vemendje ate qe ke shkruar apo çe do? :p
Lere politiken se sben per ne ktu, duhet njerzillek te debatosh apo diskutosh per politike dhe kur u shpernda kjo gjeja ne ishim me temperature, nuk shkuam ate dite. lool

True true :)

Une teme per mhb dua dhe debat konstruktiv forumor me pak fjale gallate ndryshe nuk e shtyj dot tek temat chit chat lol sepse dhe temat chit chat jo te gjithe kane humor si puna jote dhe e Leges pshemull ka e te bajatosur :p
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Sot paska qene dit ters, dislike fshirje te postimeve, sulmime/atakime etj etj :D
 

Senseo

Audacity.
Vajzat shqiptare janë të mbara
Mos u ngatërroni me këngën e famshme" Vajzat e mbara" se vajzat shqiptare janë vërtet të mbara. Pas martese ato do t'i marrin leje burrit për çdo veprim, madje madje mendohet se do të kërkojnë leje të noterizuar me shkrim edhe nga vjehrri dhe vjehrra. Nuse për kokë të nuses, apo jo!
🤣🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top