• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pse njerëzit e këtyre vendeve janë më të lumtur

Endrra

VIP
Siguria sociale.. u mbush u derdh njejt eshte .. kshu te pakten e perjetoj Gjermanine.
Nga vendet Nordikee jane dhe vetvrasjet me te larta te mos harrojme. Zvicrra mban rekord per kete .
 

Tomka

Anëtar i ri
Siguria sociale.. u mbush u derdh njejt eshte .. kshu te pakten e perjetoj Gjermanine.
Nga vendet Nordikee jane dhe vetvrasjet me te larta te mos harrojme. Zvicrra mban rekord per kete .

Do rroke me shume se une 😋
Sa doja me shkrujt qe Finlanda deri para ca viteve kishte vetvrasjet me t'larta n'bote.
 

Endrra

VIP
Do rroke me shume se une 😋
Sa doja me shkrujt qe Finlanda deri para ca viteve kishte vetvrasjet me t'larta n'bote.
Po eshte e cuditshme ne fakt... cdo gje e lidhin me psiqiken..mungese dielli .. ndaj mbajeni shqiperine mire ju per ne 😜
 

Tomka

Anëtar i ri
Po eshte e cuditshme ne fakt... cdo gje e lidhin me psiqiken..mungese dielli .. ndaj mbajeni shqiperine mire ju per ne 😜

Eshte gjynah te braktisesh nje vend si Shqiperia, por ku ske njerez qe ta udheheqin kte vend si duhet njerezit do shohin gjithmone alternativa edhe sikur tkete mungese dielli 🙁

Megjithate ne prap ju duam gjithsesi 😋
 

Endrra

VIP
Eshte gjynah te braktisesh nje vend si Shqiperia, por ku ske njerez qe ta udheheqin kte vend si duhet njerezit do shohin gjithmone alternativa edhe sikur tkete mungese dielli 🙁

Megjithate ne prap ju duam gjithsesi 😋
Ashtu pra Fole i llaf te mire se ne kufi me zvicren jetoj..dimrin kemi para corona po se po ... nuk i dihet se ca na pjell truri 😜🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top