• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pse qentë nuhasin vendet intime të njerëzve?

Arsyeja është befasuese.
-800-0-5e2b37e5c6490.jpg


Pothuajse të gjithë ne kemi qenë të paktën një herë viktima të një qeni kurioz, shumë më të interesuar për të nuhatur pjesët tona intime sesa për të na dhënë këmbën.

Nëse e keni jetuar atë, me siguri ndani ndjenjën e turpit që ju ndjeni në ato kohë, për të mos përmendur që ka shumë të ngjarë që fytyra juaj të bëhet kaq e kuqe sa duket se do të shpërthejë.


Kur kjo ndodh ne mendojmë se kafsha nuk është e “trajnuar” mirë nga pronari, por gjithçka është shumë larg realitetit.

Në kundërshtim me atë që shumë besojnë, qentë nuk kanë asnjë ide se sa na shqetëson që të na prekin në pjesët intime. Ata e bëjnë atë me instinkt; ata kërkojnë informacion rreth personit, në të njëjtën mënyrë si me llojin e tyre.


Sot.com.al
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Me nje fjale keta na demostrojne qe pjeset e turpit njerzore duhet ti vlesojme njelloj.
`jo ca si te nones e ca te njerkes`. ahhahahahaha
Eh kafshet jane gjithmone me origjinale ne instikte, se sa njeriu me nje ndergjegje te ndrydhur,shtrydhur e ku po di une me tej. :p
 
Top