• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pse qesh??

Gerti2

Donatorë
Titulli: Pse qesh??

Ka disa lloje te qeshmesh.
1. Te qeshme me zor : Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë Hë, Hë.
2. Te qeshme fallco: Hahahahahahha. Ahahahahahhahahh.
3. E qeshme tamam: Dalin lot nga syte pa ze.
4. E qeshme kur te ndricon fytyra: buzeqesh kur shef dike dhe nuk e di qe po buzeqesh kur e shef ate ne sy.
5. E qeshme me te futme: HA-HA !

Kaq per sot.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pse qesh??

Ka disa lloje te qeshmesh.
1. Te qeshme me zor : Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë Hë, Hë.
2. Te qeshme fallco: Hahahahahahha. Ahahahahahhahahh.
3. E qeshme tamam: Dalin lot nga syte pa ze.
4. E qeshme kur te ndricon fytyra: buzeqesh kur shef dike dhe nuk e di qe po buzeqesh kur e shef ate ne sy.
5. E qeshme me te futme: HA-HA !

Kaq per sot.
hahahahahahahahahaha
Ik o dreq ti S"je rob :p
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: Pse qesh??

Ka disa lloje te qeshmesh.
1. Te qeshme me zor : Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë Hë, Hë.
2. Te qeshme fallco: Hahahahahahha. Ahahahahahhahahh.
3. E qeshme tamam: Dalin lot nga syte pa ze.
4. E qeshme kur te ndricon fytyra: buzeqesh kur shef dike dhe nuk e di qe po buzeqesh kur e shef ate ne sy.
5. E qeshme me te futme: HA-HA !

Kaq per sot.
e katerta eshte e fort fare
dhe kur e kupton qe je tu qesh tduket vetja budallaqe dhe skuqesh
rrin e mendon a te dukeshin dhembet e shtrrembta ose mos te ka ngel nai cop ushqimi mes dhembeve dhe ai e ka pare ! -.-"
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pse qesh??

Ka disa lloje te qeshmesh.
1. Te qeshme me zor : Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë Hë, Hë.
2. Te qeshme fallco: Hahahahahahha. Ahahahahahhahahh.
3. E qeshme tamam: Dalin lot nga syte pa ze.
4. E qeshme kur te ndricon fytyra: buzeqesh kur shef dike dhe nuk e di qe po buzeqesh kur e shef ate ne sy.
5. E qeshme me te futme: HA-HA !

Kaq per sot.
Shume te verteta keto Gerti.
Une ate te dyten nuk e praktikoj me te qeshur te madhe. Nqs dua te qesh kot qe t'mos e le tjerin t'ndihet keq, i jap nje buzeqeshje ama me dhembin te gjithe muskujt e fytyres, Lol, dhe kushedi sa fallco dukem.
AMa te gjitha ato lloje te qeshuras i praktikojme te gjithe :).

3&4 pastaj jane lovely..

Une para 2 netesh kam qesh aq sh, pa ze ama lotet vu me vajzen(2 vjecare pothuajse) . Po pikturonte ne nje tabele qe kemi bler dhe u largonte me penelin nga larg dhe lozte me duart si piktoret qe masin raportin. Pastaj fliste me tabelen, e i thosh: mama, dita..cantiiik.. (dmth mami ka blere dritat qe jane te bukura). pasi thote fjalen cantik(te bukur) kap bluzen e vet dhe thote: une cantik..(dhe un e bukur) e fillo pastaj, mami bukur, babi bukur, nena bukur, hahaha.. Lot nga syte gjate gjithe kohes...
 
Last edited:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
mua sa raste me qeshet..dhe sa tjera jam serioz…….

kur qeshi, di arsyen.
kur rri serioz, di arsyen.kjo jete keshtu……...
 
Top