• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pse tradhetojne burrat?

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Burrat qe jane BURRA nuk tradhtojne.
Me lejoni t'ju tregoj një ngjarje te vertete.
Ajo ishte e bukur.Dhe e eger.Sa e bukur aq edhe e eger.E eger ne aparence, sepse si te gjitha femrat brishtesine, bukurine, delikatesen e shpirtit e kishte edhe ajo.
Ishte kaq e bukur sa shume njerez kur i flisnin i drejtoheshin me e bukura .....
Pra me pare i vinin epitetin e pastaj emrin.
Ajo i thote.
Do vij ne darke.
Ai nuk mund te mos shkonte ta priste.Shkon ne aeroport.E pret, normale me një tufe me lule, sic i takon një femre.
Darkojne bashke.
Ajo ishte e mikpritura e tij.
Ishin njohur virtualisht dhe ishin miq virtuale.As me shume e as me pak.Ai e dinte ama qe ajo i pelqente.Shume madje.Dinte gjithashtu qe asaj i pelqente ai.
Te nesermen ajo shkon ne qytetin e saj.Qendron një dite atje dhe i thote atij.
Une do vi te rri te ty.
Ai e mirepret.Bredhin bashke, dalin, kenaqen, njihen me njeri tjetrin.
Ai ka ndjenja te perziera....lemsh...ajo është kaq e bukur....por prapeseprape ai e respekton shume, ate dhe mbi te gjitha vetveten....dhe gjithcka qe vetja e tij mbart....
Cdo darke vone e con ne hotelin e saj dhe.......largohet.
Ajo shijon kohen, udhetimin, dhe qendrimin me te.
Ai e respekton dhe ben gjithcka qe ajo te ndjehet mire.
Madje per nder te saj therret edhe kengetare live me recital, bllokon një restorant te tere vetem per te, i dhuron një tufe me lule dhe me fruta, luleshtrydhe mbi te gjitha....po po një tufe me lule plot me luleshtrydhe.
Ajo vetem buzeqesh tere kohen.
është e lumtur.
Iken dhe dita e katert.
Dita e fundit.
Ata e kalojne diten bashke.
Avioni niset ne 5 te mengjesit.
Ne darke vone shkojne drejt aeroportit.
Kane mbetur edhe 3 ore qe te niset avioni.
Dhe si per dreq, hoteli ku shkojne ka vetem një dhome dopio te lire.
Ai i thote-ok rri ti.
Une po largohem.
Ajo nuk pranon ne asnje menyre.
Do fleme ne një dhome.
Dhe ashtu u be.
Shkojne ne dhome.
Bejne dush.
Ajo e para.
Pasi mbaron ajo futet ai.
Situate sureale.
I urojne gjume te embel njeri tjetrit dhe bien te flene.
Bien te flene .....
Ai nuk mbyll sy ato 3 ore....
Ajo jo vetem qe nuk mbyll sy por as nuk e fsheh kete gje, sepse leviz, rrotullohet, majtas djathtas, nuk gjen rehat.....
Aq e pazakonte është situata saqe as frymemarrja e te dyve nuk degjohet.
Skene e denje per një film.
Asnjeri prej te dyve nuk beri asgje edhe pse ne ajer ndjehej aroma...deshira....mendimi....
Respekti mbi te gjitha.
Gjithmone.
Ai e respektonte shume sic e respektonte ajo ate.
E pabesueshme por e vertete.
Fjeten bashke, ne një krevat te dy....te dy ata....dhe nuk ndodhi asgje.
një enderr qe u be realitet...por realiteti shkoi pertej endrres.
Sot e kesaj dite jane miq.
Miq te vertete, jo vetem virtuale.


Pra, dua te them-
Nese ky mashkull i rezistoi kesaj femre ai mund ti rezistoje gjithckaje.
Dhe ajo po ashtu.
Tradhetia nuk ka gjini.
PS-Endrra është.....enderr...ben vaki dhe del....😋
jalla mos shkruaj kshu gjerash se mbarova pas teje tani 😂😂
 
jalla mos shkruaj kshu gjerash se mbarova pas teje tani 😂😂
Sa shpejt qe besoni edhe ju femrat mi goce 😋
Ne meshkujt enderrojme me sy hapur 😂

Sic e tha dikush me lart është film ai fragmenti 😀
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top