• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Psikiater i mire?

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Nc. Me beso kam nje mik psikolog qe eshte sh i afte ( me keshilloi dhe hipnozen) por se pranova sepse truri e di qe dicka mungo dhe e manifesto ne nje menyre o tjeter,dhe di cf ben apo jo nje psikolog.
Dmth sdua ate por flm ty :)
e dashur hipnoza eshte e rrezikshme , nese nuk je e pregatitur me pare me shume seanca meditimi.
Askush nga ne nuk di cfare traumash mund te fsheh truri yne, dhe me hipnoze mund te kesh nje mbivendosje te personalitetit i cili ne vend te te ndihmoj , mund te te kushtoj rende.
Aktualisht hipnoza praktikohet per femijet , por per te rriturit eshte risky
Fluera Shkembi eshte nje nga ato qe do te keshilloja, dhe nese te duhet mund te te ve ne kontakt me te....
Por ajo ste merr persiper nese fillimisht nuk ke bere shume praktike me meditimin, ne nje jete te me meparshme , mund te kesh qene edhe nje serial killer ....gjithcka dhe fup....no more nicktjeter :p
 

Monsieur_Nobody

Fake public agent
e dashur hipnoza eshte e rrezikshme , nese nuk je e pregatitur me pare me shume seanca meditimi.
Askush nga ne nuk di cfare traumash mund te fsheh truri yne, dhe me hipnoze mund te kesh nje mbivendosje te personalitetit i cili ne vend te te ndihmoj , mund te te kushtoj rende.
Aktualisht hipnoza praktikohet per femijet , por per te rriturit eshte risky
Fluera Shkembi eshte nje nga ato qe do te keshilloja, dhe nese te duhet mund te te ve ne kontakt me te....
Por ajo ste merr persiper nese fillimisht nuk ke bere shume praktike me meditimin, ne nje jete te me meparshme , mund te kesh qene edhe nje serial killer ....gjithcka dhe fup....no more nicktjeter :p
Kola jot i perjetshem o jeteeee
 

Imp4cT

Not Serious Member
A sherohet karagjozlleku virtual?

Pershendetje Zonja Monda. Ne rradhe te pare urime per emisionin.
Prej 1 viti e gjysem jam pjese e forumeve online.
Vendosa te behesha pjese pasi mesova nga nje djale nga Fieri qe fale nje forumi kishte gjetur dashurine e jetij e jetonte me te ne Gjermani.
Keshtu plot shprese se do te realizoja endrren time britanike u regjistrova edhe une.
Gjate kesaj periudhe ne forum kam komunikuar me disa vajza me british por ne fund te gjitha ma kthejne "hahaha si nuk i le njehere keto" e sme marrin kurre seriozisht. Nje dite vendosa te shkoj ke nje fallxhore e cila pasi me lexoj filxhanin me tha se vuaj nga "Karagjozlliku Virtual" e kjo ishte arsyeja qe une nuk e realizova dot kurre endrren ne forum. Si mendoni a sherohet "Karagjozlliku Virtual"?

Faleminderit paraprakisht edhe anonim ju lutem se gjithe fshati me njeh per djale serioz.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
@Drejtori spo tallem

Para ca kohesh isha ne kafe me te , dhe po i tregoja qe me ndodhin disa fenomene
psh kur isha e vogel, ndjeja pas vetes prezenca te ndryshme , por sa ktheja koken skish gje.
Derisa fillova edhe te shihja neper ambiente te ndryshme hije qe kalonin nga nje ane ne tjetren.
Asokohe bindja veten se ishin thjesht lojra te mendjes dhe fantazise.
Historia mu perserit perpara dy vitesh....po varja se histori e gjate
Dhe Fluera me tha qe ti ne jeten e meparshme mund te kesh qene medium....person qe ka fuqi dhe arrin te lidhet me universet paralele me forcen e mendjes.

Por qe te te ve ne hipnoze se marr persiper , pasi kam frike .... nese ske forcuar mendjen dhe te mbysesh ate cka mund te kthehet :)

Kurse mbesa ime qe ka shume dejavu...i tha ka mundesi qe mos jesh larguar asnjehere nga ky univers dhe si rrjedhoje ke jetuar gjithnje ketu dhe ke memorie fotografike :)


Tani u mundova ti permbledh , e nese kam bere ndonje gabim na falet....po edhe kaq mezi i bera hahaha
 

Monsieur_Nobody

Fake public agent
A sherohet karagjozlleku virtual?

Pershendetje Zonja Monda. Ne rradhe te pare urime per emisionin.
Prej 1 viti e gjysem jam pjese e forumeve online.
Vendosa te behesha pjese pasi mesova nga nje djale nga Fieri qe fale nje forumi kishte gjetur dashurine e jetij e jetonte me te ne Gjermani.
Keshtu plot shprese se do te realizoja endrren time britanike u regjistrova edhe une.
Gjate kesaj periudhe ne forum kam komunikuar me disa vajza me british por ne fund te gjitha ma kthejne "hahaha si nuk i le njehere keto" e sme marrin kurre seriozisht. Nje dite vendosa te shkoj ke nje fallxhore e cila pasi me lexoj filxhanin me tha se vuaj nga "Karagjozlliku Virtual" e kjo ishte arsyeja qe une nuk e realizova dot kurre endrren ne forum. Si mendoni a sherohet "Karagjozlliku Virtual"?

Faleminderit paraprakisht edhe anonim ju lutem se gjithe fshati me njeh per djale serioz.
Harrove te thush qe pasi u zhgenjy nga goca e pare nga gjermania gjeti te dyten po ne gjermani dhe i kerkoi ksaj te pares ta prezantoi me te dashuren e re ahhahahahahahahahhahahaha loooooooot cironkeeeee
 

Vajza

Staf në FV.AL
A sherohet karagjozlleku virtual?

Pershendetje Zonja Monda. Ne rradhe te pare urime per emisionin.
Prej 1 viti e gjysem jam pjese e forumeve online.
Vendosa te behesha pjese pasi mesova nga nje djale nga Fieri qe fale nje forumi kishte gjetur dashurine e jetij e jetonte me te ne Gjermani.
Keshtu plot shprese se do te realizoja endrren time britanike u regjistrova edhe une.
Gjate kesaj periudhe ne forum kam komunikuar me disa vajza me british por ne fund te gjitha ma kthejne "hahaha si nuk i le njehere keto" e sme marrin kurre seriozisht. Nje dite vendosa te shkoj ke nje fallxhore e cila pasi me lexoj filxhanin me tha se vuaj nga "Karagjozlliku Virtual" e kjo ishte arsyeja qe une nuk e realizova dot kurre endrren ne forum. Si mendoni a sherohet "Karagjozlliku Virtual"?

Faleminderit paraprakisht edhe anonim ju lutem se gjithe fshati me njeh per djale serioz.
O lottttt e shemba krevatin nga e qeshura :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Staf në FV.AL
@Drejtori spo tallem

Para ca kohesh isha ne kafe me te , dhe po i tregoja qe me ndodhin disa fenomene
psh kur isha e vogel, ndjeja pas vetes prezenca te ndryshme , por sa ktheja koken skish gje.
Derisa fillova edhe te shihja neper ambiente te ndryshme hije qe kalonin nga nje ane ne tjetren.
Asokohe bindja veten se ishin thjesht lojra te mendjes dhe fantazise.
Historia mu perserit perpara dy vitesh....po varja se histori e gjate
Dhe Fluera me tha qe ti ne jeten e meparshme mund te kesh qene medium....person qe ka fuqi dhe arrin te lidhet me universet paralele me forcen e mendjes.

Por qe te te ve ne hipnoze se marr persiper , pasi kam frike .... nese ske forcuar mendjen dhe te mbysesh ate cka mund te kthehet :)

Kurse mbesa ime qe ka shume dejavu...i tha ka mundesi qe mos jesh larguar asnjehere nga ky univers dhe si rrjedhoje ke jetuar gjithnje ketu dhe ke memorie fotografike :)


Tani u mundova ti permbledh , e nese kam bere ndonje gabim na falet....po edhe kaq mezi i bera hahaha
Po qe e kam pas nje menje se coc je ti.. Me kujtonjet kur pinjim kafe n'bllok mi lexoje menimet e me rregulloje gjithmone ate qe me shkonte menja mua... :D :D

Ja u zgjidh eene enigma. stay cool. :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
A sherohet karagjozlleku virtual?

Pershendetje Zonja Monda. Ne rradhe te pare urime per emisionin.
Prej 1 viti e gjysem jam pjese e forumeve online.
Vendosa te behesha pjese pasi mesova nga nje djale nga Fieri qe fale nje forumi kishte gjetur dashurine e jetij e jetonte me te ne Gjermani.
Keshtu plot shprese se do te realizoja endrren time britanike u regjistrova edhe une.
Gjate kesaj periudhe ne forum kam komunikuar me disa vajza me british por ne fund te gjitha ma kthejne "hahaha si nuk i le njehere keto" e sme marrin kurre seriozisht. Nje dite vendosa te shkoj ke nje fallxhore e cila pasi me lexoj filxhanin me tha se vuaj nga "Karagjozlliku Virtual" e kjo ishte arsyeja qe une nuk e realizova dot kurre endrren ne forum. Si mendoni a sherohet "Karagjozlliku Virtual"?

Faleminderit paraprakisht edhe anonim ju lutem se gjithe fshati me njeh per djale serioz.
Hahahahahahahahahahahahahahaha ti je bualla hahahahaha :LOL::LOL::LOL:
 
Top