• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Psikologjia e pranon; këpucët janë tregues i personalitetit

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
Gjithkund
4. Njerëzit që mbajnë për një kohë të gjatë të njëjtat këpucë, janë ata që kanë vështirësi për të krijuar marrëdhënie, nuk mendojnë për të tjerët dhe kanë tendencën të shtypin emocionet e tyre.
5. Ata që kujdesen në çdo çast që t’i mbajnë këpucët e pastra kërkojnë vëmendje me çdo kusht!( nuk ka lidhje me vemendjen por me etiken e pastertise )
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
7 e ha komplet,por nuk rri dot pa prekur 2,3,pa shijuar 5,6.
Ec e merre vesh veten cfare personaliteti ke tani:p
 
Top