• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pure me spinaq

Mennel

_/\__________________________.
download (2).jpegPure Me Spinaq

Perberesit:
1 kg spinaq
1 thelb hudher
5 luge vaj
40 gr djath ose kashkavall
Kripe
Piper te zi

Ziejme spinaqin ne uje te bollshem me kripe, mepas e kullojme, e shtrydhim nga uji i tepert edhe e fusim ne nje blender per ta bere pure.

Nxehim 2 luge vaj ne nje tenxhere dhe fergojme hudhren.

Shtojme purene me spinaq te pergatitur me pare dhe e trazojme.
Shtojme djathin ose kashkavallin, kripen, piperin e zi dhe e leme te marre shije per 2 minuta.

Ju befte mire!
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Te lumshin doçkat moj bije, do te thoshte babi apo gjyshi.
🤗
 

Hope

◕‿◕
Spinaqin mund ta zjesh me qumesht, e ne fund te shtosh pana, del me i bute. E nje thelb hudher ste hyn ne asnje dhemballe :p per nje kg spinaq.

(@Vajza tere eksperta kuzhine jemi ne:p)
 

Mennel

_/\__________________________.
Spinaqin mund ta zjesh me qumesht, e ne fund te shtosh pana, del me i bute. E nje thelb hudher ste hyn ne asnje dhemballe :p per nje kg spinaq.

(@Vajza tere eksperta kuzhine jemi ne:p)
Sa bukur kur I shperndajme gjerat qe dime sebashku 😍😍
 
Private conversations
Help Users
    Top