• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Puthe, shaje, martoje, harroje ose injoroje anetarin siper!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

TiKu1

Antarë i Respektuar
E myll ne shpaj se nuk e le me dal jasht plot tre dit. :p
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Beje edit , plot një jete :p shtrems
Plot tre dit dhe e dergoj tek komshaja per plot një jet. :D

Ok keshtu apo prap gabim :D
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
T'a coj ne fermë kooperativiste e zonja do dilte :p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
E dashuroj me gjith forcën e qënjes t'ime :)
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
E zeza une qe jeni ne krize dashnie ju te dy??
@TiKu te rafte pika ishalla po merzite @Vajza
Tu thafte goja ty qe mendon se do e bej @Vajza -n me u merzit ishalla. :p :p edhe kap nai send me dore se na more m'sysh dashnine virtuale. :D :D
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Ah partizanet e legjeeel!Pucuni ju pucuni,une kenaqem tju shoh ju !Sdua pucje hic??
Kush te le pa puthje ty moj ama, ec ketu te te jap një puthje ne ball e një pas qafe... LOL :p :p
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Ta kepute turinjeve te te leshojne syte xixa,po mos i shkeput buzet nga @vajza???
Sa te mbaroje pizzen @Vajza do i ngul prap buzet atje. :D :D LOL
 

Empire

Antarë i Respektuar
Po fjala " rrespekt" është hequr ? Vec puthje e sharje .....
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top