• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Puthe, shaje, martoje, harroje ose injoroje anetarin siper!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

TiKu1

Antarë i Respektuar

TiKu1

Antarë i Respektuar
Ke hallin te zgjasesh kohen e shfrytezimit te buzeve te tua eee qen e i thua haje ngadale????
Sa e shpreh smiren moj e zeze.... LOL :p :p
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Po he fol ti sa hapur e shpreh??Sh cmirushe jam?.Epo rri mire se do behem spiune po bere gje e do ja them @Vajza
Nga spiunlliku lind dashnia.. LOL :p
 

Empire

Antarë i Respektuar
Me mua ishte lidh me frymen e shenjt a ?
Ndoshta me litar anije por do jet kalbur , pasaj kshu eshte bota portokalle sot me ty neser me tjeter , riciklim :p
 

TiKu1

Antarë i Respektuar

TiKu1

Antarë i Respektuar
U ngordhsh mu ne vend???.Te ka ardh mesazhi gabim per koken time.Ndonje nga te stafit e ka keqinterpretuar mesazhin tim???
E mire mos u merzit se nuk i tregoj njeriu per kok t'Buqes. :p :p :D
 
I

Iva1

Hajde te te puth edhe nje here qe do me besh derman??.Po burre ke do kem?!?!???
 
  • Haha
Reactions: NGU

Ony

Antarë i Respektuar
Kame pershtypijen eshte e martuar dhe slejohet ta martoje ose ta puthe
Te te perqafoje?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top