• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Putin i kërkoi falje Erdoganit

legjenda

Tetova
Sergei Lavrov tha se personalisht Vladimir Putin e ka telefonuar homologun e tij turk, kur Rusia filloi fushatën ajrore kundër ISIS-it.

Presidenti rus paraprakisht i kërkoi falje Turqisë në rast se aeroplanët rusë, duke marrë pjesë në sulmet ajrore mbi caqet e terroristëve islamikë, aksidentalisht shkelin hapësirën ajrore të Turqisë, deklaroi Sergei Lavrov, në një intervistë me gazetarët italianë, transmeton Zeri.info.

“Përse Turqia po bombardon kurdët, aleatët amerikanë në rajon”, pyeti ai.

“Moska prej kohësh ka pasur njohuri se xhihadistët e ISIS-it po e përdorin territorin turk për trajnim dhe për kryerjen e një sërë operacionesh, duke përfshirë ato në Kaukazin e Veriut, por nuk jemi prononcuar publikisht, sepse kemi besuar se Ankaraja zyrtare nuk qëndronte pas kësaj”, tha Lavrov.
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Putin i kërkoi falje Erdoganit

Hiq spo ma merr mendja
 
Top