• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Edhe si haj edhe i tejkaloj,me raste.

Sa here ne jave perdorni peshk?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Spara perdor
Pini uje apo lengje gjate ushqimit?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Direkt.Emrin dhe llogarine te lutem ti transferoj.

Do me japesh dt kur do i kthesh apo i do per fare:p?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Spara,por e ndjej e ndjej qe jam kur me ben ndonje padrejtesi.

Ti apo hic?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po ,momentalisht jam ne pune.

A ja dhe lamtumiren veres se 2019?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Jo vertete,por oret bejne te veten edhe te krijojne pak lodhje.

Te mungon shkolla?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Mos ma kujto se e ca jave dhe nisi...
E ben me qejf punen qe e ke?
 

Passion

Antarë i Respektuar
4 dite pa i'u referuar kesaj teme. :(

Profesioni im me pelqen. :)

Nqs do thoje nga1 deri te 10 cilen note do i vija,padiskutim 8.5. :)

Nqs do te ju kerkonin nje sugjerim rreth zgjerimit te debatit ne forum,cila do ish sugjerimi sipas teje ?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Do sugjeroja tema tee ndryshme psikologjike duke filluar nga dhuna,varferia,stresi etj etj

Si reagoni kur merrni nje lajm te mire?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top