• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Qef kam .se di se une vendos sot per neser cdo gje .se kur bej plane asnjeher sme realizohen
Do vish per pushime ne shqiperi?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mvaret nga situata se jemi..

ti do ikesh dikun per pushime?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po ne shpi..dhe shum me shum madje😫

te pelqen te udhtosh me tren?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Hahahahaha 😘Tani meqe jemi ne muajn e bekuar..jam duke ju kushtu me shum rendesi leximit te Kuranit..tani kjo është arsyja e mungeses..po dhe tjera gjera nuk mund ti le anash...

po ty çfarë te mban aq shum me forumin?
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Se di as vet.noshta shoqnia e vjeter.se di .por per momentin me pelqen ketu
Mendon te largogesh najher perfundimisht?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
E kam ne plan t'i bej ca shkeputje per një kohe, tju perkushtohem mesimeve.
Si mbaroi kjo dite per ju?
 

Harbin

Antarë i Respektuar
edhe une do shikoj sme flihet hiq do fol pak me te dashuren
çfarë plani ke neser cdo do besh ?
 

elle

Chill
Ne natyr do dal si kam ber kto kohe. Te marten hapen dyqanet ktu me ne fund.

U hapen andej?
 

Desa

Temet Nosce
Nuk kanë qenë të mbyllur.

Cili parim e drejton jetën tënde?
 
Top