• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Varet ke kam perballe!

Po ti sa e ke pas nivelin maksimal te nervit ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
aspak,cdo gje qe truri jone e koncepton si te duhur,atehere pavarsisht si shihet nga te tjeret,per ne, ne brendesine tone is ok.
A keni ngrene dreke akoma?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Nk ha dreke kte muaj.
Cila muzike te është fiksuar me sh kte kohe?
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Peshk !

pule apo gjel?
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Do caj dru

po ti?
 

ZHIGO

wish me well...
Shtune e Diel nuk Ă«shtĂ« keq. Jam pro gjithmone deri kur tme lejn komet dhe takati 😆

Mendon se ka një moshe te caktuar per jeten e nates?
 

sofia

Antarë i Respektuar
Po, disa e shpenzojne naten ne një menyre, te tjeret ne menyre tjeter.

Degjon muzike per femije?
 

sofia

Antarë i Respektuar
Bim bam toi...është per te gjitha grupmoshat.

Luan ndonje vegel muzikore, apo ke dashur te luash ndonje?
 
Top