• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

AnaVie

I Miss you so much my dad
Mayada po 😌
Monique cuq skam frike .

Isabel ncuq po e kisha ma kollaj se me then emrin.
Punoni?
p.s vazhdim te kendshem se jam ne pune .:)
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Imponim jo, bindje po
psh te lexuarin e librave se ngeli ne telefon gjithe kohen

Mendon se na presin kusure me pabindeshmerine e tyre?
 

MaYaDa

Don’t touch!
Esht epoke tjeter ndryshe nga ajo e jona dhe duhet te pershtatemi e ti kuptojme
Kusure do kesh gjithsesi:p po zoti te dhente durim

Per cfar te merr malli me shum nga femijeria?
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Per pjesen kur isha pa mendime dhe nuk kuptoja asgje , thjesht jetoja te qenurin femije

I kthehesh kujtimeve ndonjehere?
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Varet nga arsyet perse dua ta largoj, por s'eshte se jam shume e zonja ne largimin e njerezve
Duke qendruar larg dhe duke ja vene ne dijeni arsyen perse po e bej kete veprim.

Ndodhesh ne nje situate te tille?
 
Top