• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

C'fare nuk di une- Te tera i di :D

Ju kane kapur komplekset - forumore kshu ? ne kerkim te hamshoreve :D
E sheh sa keq lexon ti Zana.....ti kujton se te tere femrat duan Hamshora..une per vete dua nai cjap lol

deri ne c'ore jeni ne pune?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

deri kur te me doje menderja Lol


Sa here ne dite ushqehesh?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

qe kur jane futur femrat seksi ne forum , 1 here ne dite....na ka rene tirazhi fare mi lol

2 here ne dite :)

pasditja si eshte e planifikuar nga ti?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Pasditja ne shtepi.

Frymezohesh nga femrat seksi , kshu ?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo Zana ...ta kam thene edhe diku jam shume homofobike . e di qe eshte gabim , c'njrezore te gjykosh homoseksualet....por eshte me e forte se une

zana te te jap i puthje per mungesen e gjate qi bone?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo . Aq me teper qe te ngeli bani i im ne goje.

Ke vene re , qe luku i jot... nuk perputhet me karakterin tend ?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

zana hera dyte qe po ta permend...plus qe si mbaj gjerat ne goje , o i pershtyj o i kaperdij.

e sheh sa paragjykuesw je?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kush e tha ?! Une nuk paragjykoj mo :p

Ka dal ndonje nga gocat e forumit topless ketu ne avatar ?
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

pse sdilni ju meshkujt topless?
apo vetem ne duhet tju a plotesojme deshirat!
o ky

ja ke fut ndonjeres shpull ? :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo

pse i bie ne nje vrimbe?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Do te thote qe kam shenje :p

Per cilen vrime e ke fjalen , mo ? ::cool::
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ate te fyellit besoj


Filmi i preferuar?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam shume , te preferuar .

I bien dot fyellit ti ? Apo me veshtiresi..
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Se kam provuar kur ta provoj te them


Shkrimtari yt i preferuar?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me pelqejne - Rilindasit , ne pergjithesi .

C'fare te frymezon , ne pergjithesi ?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Shume gjera ne pergjithesi vetja ime ne vecanti

Vendi qe do doje te jetoje ne Toke?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nuk e kam menduar , Por diku ne mal .

Qysh mund te frymezohesh nga vetvetja ?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nga veprimet qe ben nga synimet qe ke ne jete...


Ke ambicie?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam pasur, i kam arritur .

Ti c'fare ambicie , ke ?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Skam ambicie por synime

Gjeja qe te lumturon me shume?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Prania e prinderve te mi.

Synimet, nuk qenkan ambicie kshu ?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nga kendveshtrimi im jo.


Je e dashuruar?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Une gjithmone jam e dashuruar, pas dickaje.

Sa i ngushte eshte kendveshtrimi i jot, ne pergjithesi ?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

sa ngushtica e dardaneleve

lenda jote e preferuar ne shkolle?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sa nje mikro ARN i kendveshtrimit tend

Matematika shkencat ekzakte Moni

Sa yje ka ne qiell?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

2 yje ka qielli - Moni & Marla.

Cila ndricon me shume valle ?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Aferditen shof une nga ktu ku jam.


Sa planete jane ne sistemin tone diellor?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sa te duash .

Ajo ora, qe ke ne avatar .. eshte ore meshkujsh ?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Syte per te pare jane shife.

Sa bejne 8+1?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sa te te dali llogaria, aq bejne.

Ora dhe benzi ... duken qarte qe nuk te pershtaten....mbase nga fakti qe nuk jane te tuat.... Genjehesh nga gjerat materiale ne pergjithesi ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top