• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo, fukara jam un skam cte genjej

e keni zakon te grriceni ne pafundesi?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo, aspak - vetem kush ta kerkoje.

Fukara- zemerbardhe ...apo ?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po shume :)

A ju pelqejne embelsirat?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me pelqejne me raste, jo gjithmone.

Embelsira jote e preferuar , cila eshte ?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

akullore parfe

Pendohesh kur ben gabime?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ha. Si dreqi por i them nje varja ne fund dhe kalon :p

Cfare ke bere dicka qe te ben te ndihesh krenar/e?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Krenaria me e madhe per mua jane femijet e mi...

je romantike?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ne pergjithesi shume, me pelqen te kem kontrollin ne cdo gje...

ke bere cmendurira? (nese mundesh me trego nje)
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kam bere, preferoj mos tregoj :)

vizaton/pikturon?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

per te vizatuar sa te duash qe ne kopesht ndersa per te pikturuar ncuq hahaha do me pelqente ama...

hobi juaj?
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Te rri lol Futbolli koheve te fundit
Cka te pelqen me se shumti ne kete bote ?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

buzeqeshja :)

luan shah?
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Luaja... tani nuk mbaj mo mend.
Sa % racist/e je? Dhe ndaj kujt
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

me evidenca si kam , por jam drejt grupimeve te ndryshme te shoqerise.

shprehja ku ti gjen veten?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

As n'tok as n'qill :p

Peshk apo mish?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

As mish as peshk.

Batuta jote qe ke thene sot dhe te tjeret kane qeshur?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

akoma skam thene nje te tille

i nxjer dhembet kur qesh?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ehe pak po.

Si e nise sot diten?Mire apo keq parashikohet?

P.s Gon makaroni ste kuptova
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

qetesi

zgjidh nje antar + nje kenge dhe pershendete
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jeta ime ska nje filozofi, nje nuk eshte asnjehere e mjaftushme, cdo moment ka filozofine e tij.

jep sa mundesh pavarsisht se nuk do maresh aq sa pret (e momentit)

zhgenjehesh shpejt?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nganjehere po,

Cte ben te jesh/ndihesh ndryshe na turma, apo ske nje ide te tille mbi veten?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

cdo here qe mendojme se jemi ndryshe perballemi me persona qe na thone se ngjasojme me disa persona te tjere, pas atij momenti perseri ndihemi ndryshe sepse jam gjithmone Un


ka nje arsye per gjithcka?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

padiskutim , asgje nuk ndodh pa shkak apo arsye

Beson lehte tek njerezit?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

besoj por jo fort, i le hapesire te tregojne veten

je rraciste?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

varet nga eksperienca individuale, nese ti zhgenjehesh shpesh po, nese ke qelluar ne njerez qe kane ditur te vleresojne besimin tend ...jo nuk quhet

Per fly- Jam pak :(


Mendon se shprehja te mesosh edhe nga eksperiencat e te tjerve tregon zgjuarsi eshte e vertet, apo njeriu meson vetem nga eksperiencat vetiake?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top